Baita si raceala

18-11-2016
Mauc
Nu este medic/terapeut
Mauc
Bebe meu ii cam curge năsucul as vrea sa ii fac baita dar imi e frica sa nu se imbolnaveasca.Nu tuseste doar nasu il curge imi e frica sa nu se imbolnaveasca ca si asa nu e in toanele lui din cauza dintisorilor.Eu am destulă căldura in camera in baie nu mi se pare potrivit.Ce sa fac sa astept sa ii treaca?
5 comentarii
0
21-11-2016, ora 09:45
Dr. Eugenia Vitan
Pediatrie, Alba-Iulia
Dr. Eugenia Vitan
Buna dimineata

Indiferent de starea sanatatii trebuie sa ii asigurati igienizarea periodica tinand seama de confortul termic necesar, pe care, inteleg ca, i-l puteti oferi. Deci, faceti baie copilasului ca si pana acum.
0
21-11-2016, ora 14:47
Mauc
Nu este medic/terapeut
Mauc
Multumesc frumos
0
22-11-2016, ora 15:19
Dr. Eugenia Vitan
Pediatrie, Alba-Iulia
Dr. Eugenia Vitan
Trebuie sa abordati cu mai mult curaj cresterea si ingrijirea copilasului.
Succes in continuare !
0
23-11-2016, ora 18:20
Mauc
Nu este medic/terapeut
Mauc
Stiu asa este aveti dreptate e primul copil si ca mama tânără imi fac fel si fel de impresii si orice nimicuri pentru mine inseamna ceva grav...bine inteles asta nu e o scuza.Va e normal si logic sa imi asum tot ce inseamna îngrijirea bebelușului cu mult curaj si grije.Va multumesc frumos pentru sfaturi
0
24-11-2016, ora 15:11
Dr. Eugenia Vitan
Pediatrie, Alba-Iulia
Dr. Eugenia Vitan
Cu placere !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul