Basicute sub capul penisului

29-03-2016
Claudiu pop
Nu este medic/terapeut
Claudiu pop
Buna ziua.
Am avut o relatie cu o persoana timp de 4 luni. Dupa ce ne-am despartit, mi-au parut pe penis niste basicute albe/galbui pe penis. Acestea se situeaza sub capul penisului la un cm. Acestea produce un pic mancarime dar si durere de gen, usturime. Acestea apar doar pe partea dreapta a penisului imediat sub cap si doar in zona acea.
La primul dermato-venero care am fost mi-a dat cevaunguent cicaplasm, foarte gras+ spalararile de dimineata si seara.
Acestea nu au disparut doar a trecut di rosata.
La al doilea dermatotlog care am fost mi-a recomandat sa iau aciclovir de 2 ori pe zi timp de 30 de zile plus Travocort unguent.
Dupa 10 zile zona sa ameliorat dar a ramas un oic rosie. Dupa o masturbare mi-au aparut din nou acele basici. Am mers di nou la acelasi medi si mi-a dat ca tratament Triderm cu 2 aplicati si aciclovir de 400 de 2 ori pe zi.
Dupa 10 zile apriape ca-mi disparuse complet dar am avut un contact sexual protejat si mi-au aprut din nou.
Va rog sa ma ajutati cu un afat. Ce sa fac la cine sa mai merg. Trec prin situatia asta de 3 luni si deja nu mai pot psihic. Ma deprima total. Daca e nevoie trimit si poze. Nu mai stiu la cine sau ce sa apelez.
1 comentarii
0
31-03-2016, ora 12:17
Claudiu pop
Nu este medic/terapeut
Claudiu pop
Ps: am vrut sa zic protopic 0.1% in loc de triderm
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: