bebe are ceva langa ochisor

22-02-2013
iazmina
Nu este medic/terapeut
iazmina
am nascut acum o saptamana si bebe are ceva langa ochisor, intre nasuc si ochisor, mereu il are umflat, culoare vanata pe sub piele...medicii si/au dat cu parerea doar, ca si noi dar eu nu sunt medic...pediatrul si chirurgul au spus, , s/ar putea sa fie un hematom, s/ar putea un chist, vas de sange, , ect...nimic sigur...la intrebarea mea daca i se v/a retrage singur raspunsul a fost, , cred ca nu, , deci nimic concret. 13 ore in travali si bebe fara lichid a stat in burtica si s/a zbatut sa iasa, in final mi/au facut cezariana de urgenta... posibil sa se fi lovit el in timpul travaliului?! sunt disperata si am mare nevoie de ajutor, medic, orice persoana vrea sa ia legatura cu noi si sa ne ajute cu un sfat sau o parere este bine venita si vreau sa va trimit si pozica sa vedeti acel, , ceva, , de langa ochisor. -.va multumesc! o doamna pediatru mi a spus de dacriocistita ceva de canalul lacrimonazal infundat, o alta persoana a spus ceva de fungi o infectie intrata in okisor in timpul travaliului.ce poate sa fieeeee?e gravvvv?. imi este f teama pentru puiutul meu.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul