BOLI GENITALE

14-01-2006
student
Nu este medic/terapeut
student
DE VREO 2 ANI AM O UMFLATURA LA BAZA PENISULUI CARE SEAMANA MULT CU O VARICA CARE SE MARESTE IN MOMENTUL CAND MA EXCIT.SUNT VIRGIN SI UN PRIETEN MI-A SPUS CA AR PUTEA FI DIN CAUZA MASTURBARII. DACA BANUITI DESPRE CE E VORBA ASTEPT RASPUNS - E FOARTE IMPORTANT DEOARECE MA TEM SA NU FIE CEVA GRAV. VA MULTUMESC!
4 comentarii
0
16-01-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Cred ca un control la urolog ar putea pune diagnosticul.
Ce e sigur e ca nu este de la masturbare.
0
30-03-2009, ora 12:41
jajaj
Nu este medic/terapeut
jajaj
buna ziua... am si eu o problema si as vrea un raspuns urgent dak se poate...mi-au apraut in jurul vaginului niste bubite.Nu ma mananca nu ma ustura nu am nimic...dar ma speri gandul ca sunt acolo mi se pare ceva anormal...va og sa imi raspundeti...va multumesc mult de tot!
0
25-09-2009, ora 23:51
elly frumusik
Nu este medic/terapeut
elly frumusik
Buna seara.Imi cer scuze de deranji dar am si eu o intrebare.Sotului meu de o luna i-a aparut o iritatie urata pe penis(mici crapaturi care il ustura foarte tare inainte si dupa un contact sexcual).Ce ar putea fi?Prima data am crezut ca este de la mine pt ca eu am un chist de 0, 026 milimetri, dar tot ii apare.Eu am urmat un tratament.Este posibil ca iritatia sa fie de la mine?Cum o putem trata sau la cine sa apelam.Daca se poate as dori un raspuna -.Va multumesc si inca o data scuzati deranju.
0
18-11-2009, ora 19:10
Maryo_de
Nu este medic/terapeut
Maryo_de
Buna seara, am si eu o intrebare dak ma poate ajuta cineva, eu sunt in germania si nu am asigurare..de vr-o 4-5 luni mi-au aparut niste alunite la nivelul penisului sau negi nu stiu cum sa le spun, la inceput mi-a aparut unul si nu iam dat importanta dar de ceva timp au inceput sa se inmulteasca, stie cineva cu ce ma pot trata in afara sa merg la doctor??, va multumesc si astept raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.