BTS

25-08-2009
dull
Nu este medic/terapeut
dull
prietenul meu acuza molestari in zona penisului...dureri si usturimi atunci cand urineaza si ejaculeaza, iritatii la nivelul preputului, nu mai are aceeasi dorinta de a face dragoste.nu numai...doar ca nu mai poate rezista la mai mult de un numar! este foarte posibil sa aiba o infectie.aceasta poate fi dobandita in urma unui contact sexual neprotejat?
2 comentarii
0
25-08-2009, ora 19:48
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Da, se poate! Sa consulte un medic dermatovenerolog si eventual si urolog! Toate cele bune;)

P.S. In mod normal, organismul uman nu este constituit pt "mai multe numere", ci doar pt UNUL, si acela la minim 4 zile diferenta de celalalt!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
25-08-2009, ora 20:04
dull
Nu este medic/terapeut
dull
as vrea sa stiu daca se mai poate dobandi si pe alte cai aceasta infectie.si cat despre "numere"sunt total de acord...dar atunci cand faci dragoste toata noapte e foarte normal sa ejaculezi de mai multe ori...ce am vrut sa spun eu e ca el pana acum era mult mai dorit, rezista mai mult, insa de cand are aceasta infectie rezistenta a scazut... si...as mai avea o intrebare ;ce boli genitale se pot dobandi prin folosire in comun cu o persoana infectata a lenjeriei, prosoapelor, wc-ului etc? multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.