BTS

25-08-2016
Alex Sasha
Nu este medic/terapeut
Alex Sasha
buna ziua, am o mica nelamurire si... se pare ca nu ii dau de capat, de aproape 2 ani, am facut sex neprotejat cu o fata in acel moment, prietena mea, iar ea a avut candida, a trecut timpul de atunci, am o iritatie rosie pe penis, cu mancarime, si afte bucale, am fost de atunci la 8 luni si am facut hiv aslo si fungigrama care au iesit bine, apoi la inca 4 luni am repetat hiv + herpes + clamydia + altele, si au iesit bine de asemenea. iar acum, de atunci folosesc prezervativul dar am fost de curand la mare cu prietena mea care sunt cu ea de 6 luni si pentru prima data am facut fara... iar mai apoi la 2 zile mi, a reaparut aceasta roseata si mancarime. ce ar putea fi, cine ma poate ajuta nu stiu unde sa ma mai duc sa vad ce am...mentionez ca ea si.a facut analize totale la sange si au iesit bine...mentionez ca... am facut sex neprotejat pe perioada ei de menstruatie...ar putea fi asta o declansare ? va rog astept un raspuns, in rest nu am alte simptome de la vreo ceva cum am citit despre fiecare in parte...doar aceste afte... nu foarte dese, si acea roseata si mancarime jos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.