Bubite in jurul penisului

21-10-2015
Alabun
Nu este medic/terapeut
Alabun
mi-auaparut niste bubitza in jurul penisului, cred ca acum 2 luin, era doar una, de atunci nu m-am mai ras si abea azi m-am ras si am vazut ca au mai aparut 2-3 si nu stiu ce sunt si cat de grave sunt, nu ma mananca, nici nu ma doare cand le ating, va rog sa imi dati un sfat, uitati si o poza ca sa fiu mai concis
http://postimg.org/image/s1lz00our/
5 comentarii
0
21-10-2015, ora 21:26
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Ati avut vreodata raporturi sexuale neprotejate ?
0
21-10-2015, ora 21:45
Alabun
Nu este medic/terapeut
Alabun
da, cu prietena mea, de prin mai pana in august, prima oara cand am intretinut un raport sexual neprotejat
0
21-10-2015, ora 21:58
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
1. Vedeti impreuna filmul pe Youtube Sexul in afara casatoriei are un pret.

2. Bubite Pot fi la mai multe boli. Prietena nu are nici un fel de simptom ?
Oricum trebuie neaparat sa va vada un Dermatolog care se ocupa si de bolile venerice.
Nu pot sa vad poza ca sunt pe tableta si nu ma lasa.
Pot fi dar nu e sigur veruci HPV. Va dau un site italian cu zeci de bubite de HPV mai mari sau mai mici.
my-personaltrainer.it
Oricum e obligatoriu sa mergeti la medic si sa faceti tratament ca altfel se intind si s-ar putea sa fie mai greu tratamentul.
0
21-10-2015, ora 22:06
Alabun
Nu este medic/terapeut
Alabun
mda...nu stiu italiana :)) dar hai ca vad poate gasesc ceva...da are niste simptome dar nu cred ca are nici o treaba, e balonata de la orice si nu poate slabi, nici nu se ingrasa dar nici nu revine la greutatea ei normala, nu prea stiu cum sa fac cu medicul ca eu sunt in anglia acuma...o sa mai astept putin timp si o sa merg sa vad ce am...multumesc pentru sfaturi si daca mai afli ceva nu ezita sa postezi.
0
21-10-2015, ora 22:13
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
1. Ma ienervezi. : )

2. Ca sa te uiti pe niste poze si sa le compari cu bubele tale, crede-ma ca nu tre sa stii italiana. Lol.

3. Pune-o sa verifice. Secretia ei e alba transparenta sau alba ca un iaurt.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •