buna

10-02-2011
gabriel
Nu este medic/terapeut
gabriel
am intretinut relatii sexuale cu o fata si am facut sex normal cu ea protejat dar apoi anal si oral neprotejat.Dupa ceva timp mia aparut pe capul penisului o iritatie sub forma de bubite mici cat varful unui ac, nu ma mananca doar ca este mai sensibila pielea la atingere.Va rog daca puteti sa imi spuneti ce este si ce as putea sa iau.Va multumesc!
2 comentarii
0
10-02-2011, ora 13:08
ioanakarla
Nu este medic/terapeut
ioanakarla
Buna...pot sa iti spun sigur ca ai candita care se trateaza cu clortimazol unguent ptr tine iar ptr ea cu Klyon ovule intravaginal.si unguent...tratamentul trebuie sa il faceti amandoi si nu ai voie contact sexual zece zile.Si altadata cand faci sex anal intereseaza-te daca fata si-a facut clisma...ptr ca e un mediu de unde poti lua o gramada de bacterii daca nu e igienizat klumea.
0
11-02-2011, ora 17:54
gabriel
Nu este medic/terapeut
gabriel
Ms.vreausa zic ca de 7 zile ma dau cu Canesten crema vad ca nu mai este rosie zona aia dar bubitele tot mai persista.ma gandesc sa continui pana la 10 zile sa vad ce sa intampla apoi voi incerca si cu clortimazol sa vad efectele.am sa revin daca nu imi trec bubitele respective
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.