Buna seara!

02-02-2015
marius1997.
Nu este medic/terapeut
marius1997.
vreau sa ma lamuriti si pe mine va rog frumos daca se poate... in urma cu 2 - 3 sau mai multe luni... am avut la nivelu capului (glandului) niste usturimi dupa mancarimi.. si dupa cateva zile cand am urinat am simtit niste arsuri..si cand ma spal pe gland simt ca ma jeneasa si imi apare o substanta alba pe cap. si in ultima vreme cand am penisu in erectie nu se mai decolteaza penisu complect o fi de la ata ??. sunt virgin si cand am vrut sa am primu act sexual am vrut sa il am fara prezervativ si ma jena s-ar putea sa ma deranjeze din cauza frenului preputial :) si dupa primu act sexual sa nu ma mai jeneze sa nu ma mai ma manance si sa se intinda ata:)? sau s-ar putea sa am fimoza sau o alta boala?
1 comentarii
0
03-02-2015, ora 17:44
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Ai facut probabil candida sau o alta boala cu transmitere sexuala. Tu poti sa mai fii virgin dar unele boli se iau si prin petting.
Nu ai voie sa intretii relatii sexuale pina nu te tratezi deoarece ii vei da si partenerei boala.
Daca nu te preocupi sa o tratezi, poate deveni cronica.
Adica sa o ai pe viata si sa trebuiasca sa umbli din tratament in tratament iar ea sa revina.
Cu trimitere de la medicul de familie mergi la medicul Dermatolog sa te diagnosticheze corect si sa iti dea un tratament. Fara diagnostic corect nu exista tratament corect si nu te poti vindeca.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.