Buna ziua am nevoie de sfatul celor ce stiu un raspuns sigur! | Forumul Medical ROmedic

Buna ziua am nevoie de sfatul celor ce stiu un raspuns sigur!

13-06-2014
nanisi
Nu este medic/terapeut
nanisi
Buna ziua am o intrebare la oamenii ce stiu un raspuns sigur. Am prietena dar suntem la distanta, eu muncesc peste hotare, ea e alta tara, ambii avem 21 ani, impreuana am vrea sa ne incepem viata sexuala, ea este virgina, tinem mult unu la altu, dar problema e ca ne putem vedea odata sau 2 ori pe an pe o perioada de cateva zile, intrebarea mea este in felul urmator, daca vom face sex cateva zile odata in an sau la 6 luni, la o perioada de 2 ani, caci dupa 2 ani vom fi impreuna, in perioada asta ea nu va avea probleme din cauza lipsei de sex?
3 comentarii
0
06-07-2014, ora 01:01
mirel.joaca.bine
Nu este medic/terapeut
mirel.joaca.bine
Un raspuns sigur : daca o faceti sa stai cel putin o luna cu ea, dupa ce dezverginezi o fata apar anumite pofte. Pofte greu de controlat, e foarte posibil sa te insele inconstient daca azi o dezverginezi si maine pleci. Nu risca cu chestiile astea ca risti relatia. Daca totusi o faci si pleci a 2 a zi faceti vidochat intre voi, fa-o sa se excite maxim, sa aiba orgasm, invat-o sa se masturbeze. Un lucru e sigur, nu lasa loc de indulgenta

Sa ai grija si sa nu condamni comportamentul unei proaspete dezverginate. E ca si cum ai da tata la un bebe si dupa te astepti sa nu planga. Sunt lucruri firesti. Nu uita : COMUNICAREA e baza.
0
27-08-2014, ora 19:16
Miruna1234
Nu este medic/terapeut
Miruna1234
parerea mea este ca ar fi bine sa o dezvirginezi in momentul in care nu o sa mai fie aceasta distanta intre voi, atunci cand o sa va puteti vedea mai des, ca sa nu inceapa dupa dezvriginare sa simta nevoia sa faca sex, fara ca tu sa ii poti oferi acest lucru
0
28-08-2014, ora 17:22
doctorandus
Nu este medic/terapeut
doctorandus
Nu se pot da raspunsuri sigure cu privire la fidelitatea unei femei. Daca vrea sa te insele, te poate insela oricand, indiferent daca o dezvirginezi sau nu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Apetitul sexual scade de două ori mai mult la femei decât la bărbaÈ›i, în relaÈ›iile pe termen lung
  •