buna ziua am nevoie de un raspuns urgenttt

11-03-2016
tanta40
Nu este medic/terapeut
tanta40
Sant i tratament cu Depakine 500 si am de ceva vreme somnolenta probleme in dificultatea de a vb si urinez f închis, dureri groaznice de oase de muschii imi mierd echilibrulvde a sta in piciare mi sa umflat mainilevsi picioarele fata la fel f umflata stare generala de rau dar durerile de muschi sant groaznice ce sa fac?
1 comentarii
0
11-03-2016, ora 17:21
hipoadin
Nu este medic/terapeut
hipoadin
Mai mult ca sigur ati dezvoltat o reactie adversa la medicament(nu ati citit prospectul?).Contactati cat mai repede medicul care a prescris medicamentul sa va dea altceva(sa va schimbe medicatia).
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Efectele pe termen lung ale antidepresivelor
  • Antibioticele ar putea influența eficiența terapiilor anticancer
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

    Accesează gratuit Aplicația
    Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK