Buna ziua, dupa parerea dumneavoastra credeti ca mai sunt virgina?

03-09-2014
Vali2395
Nu este medic/terapeut
Vali2395
Am 17 ani iar ieri am incercat pentru prima oara cu baiatul cu care sunt de 2 ani sa facem dragoste..m-a durut ingrozitor si nu am putut rezista fapt pentru care ne-am oprit.din cate am simtit eu nu a bagat-o dincolo de himen pentru ca simteam si eu cum se punea presiune acolo si ma durea..dar astazi in schimb cand m-am trezit am vazut pe chilotul meu o pata maronie iar dupa aceea am fost la baie unde bagand putin un deget acolo pentru ca eram curioasa am vazut ca acolo se afla sange iar dupa ce am mers la toaleta am observat in toaleta si cateva picaturi de sange..ce sa fie oare? sau ce sfaturi mi-ati da incat sa-mi dau seama daca mai sunt virgina sau nu? sau daca are legatura cu virginitatea sau pur si simplu e altceva?
2 comentarii
0
03-09-2014, ora 14:22
doctorandus
Nu este medic/terapeut
doctorandus
Himenul poate fi indepartat chirurgical, daca asta e problema. Vezi filmul Kinsey.
0
05-09-2014, ora 12:45
Vali2395
Nu este medic/terapeut
Vali2395
Nu m-ati inteles..eu vreau sa stiu de la ce sunt petele alea maronii si sangele fiindca eu am inteles ca din cauza himenului..dar vreau sa stiu daca din moment ce mi-a curs si sange si am observat si petele acelea..mai pot fi virgina sau mai mult ca sigur nu? eu asta nu inteleg :-?? himenul cu siguranta nu-mi este unul elastic sau greu de inlaturat..cel putin asa simt eu, de unde si faza cu cursul cateorva picaturi de sange
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •