buna ziua vreau si eu un sfat

20-03-2010
al1nush2006
Nu este medic/terapeut
al1nush2006
prietenul meu se simte rau de vreo saptamana si cred ca are gastrita, unde as putea sa ma duc in iasi la un doctor gastroenterolog bun?ce pastile sa ii dau pana ajungem la un medic?i-am dat zilele astea niste ranitidina si bicarbocalm.
3 comentarii
0
20-03-2010, ora 15:28
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Tb. sa stii...daca vrei sa mergi la gastro in Iasi nu poti fara o programare facuta in prealabil la ambulatorul spit. -*. Ai un medic preferat?Toti sint buni, dar eu ti l-as recomanda pe dl. dr. Catalin Sfarti, un medic f bun.



(*modificat de administrator)
0
22-03-2010, ora 11:34
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
D-le administrator, stiu ca sinteti din Iasi...va rog sa-mi spuneti cu ce am gresit de unele mesaje mi le-ati modificat?? Eu nu am facut altceva decit sa raspund la intrebarea pusa de un membru al acestui forum, persoana care se confrunta cu o pb. de sanatate.

Daca cineva are nevoie sa vina in Iasi la spital sau pt analize, cu mare drag il ajut...macar acum...in preajma Sfintelor Sarbatori sa fim mai buni.

Va doresc din toata inima numai bine!
0
13-08-2012, ora 17:50
denisa 09
Nu este medic/terapeut
denisa 09
buna ziua am facut o endoscopie mi-a iesit ca am helicobacteri pylori si o gastrita acuta, am facut tratament cu antibiotic si nexium, o perioada mi-a trecut, dar acum am arsuri la stomac.reflux gasroesofagian, imi este greata nu stiu ce sa mai fac.ce ma indrumati sa folosesc ca medicament, specific i-au nexium in continuare.multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici