buna ziua..am nevoie de un raspuns

26-06-2008
timeea1307
Nu este medic/terapeut
timeea1307
am 18 ani si am o mica problema...sunt ink virgina, dar s a intamplat ceva tare ciudat ieri...impr cu prietenul meu...intr un moment de tandrete...am inceput sa ne jucam.intamplator avea un prezervativ...l am pus...problema este ca eu eram in ultimele zile de menstra.nu ne am mai spalat pe maini in urma chestiilor facute si acesta a incercat sa ma convinga sa incepem incetul cu incetul...inainte sa s i introduca prezervativul...era lubrifiat putin, iar apoi am pus mana pe prezervativ...acum mi e tare teama sa nu se fi intamplat ceva...
ps:nu a avut loc actul sexual...a fost a fost doar a penetrare...mi a fost teama sa continui gandindu ma ca pusesem mana inainte...si stiind ca eram in ultimele zile de menstra..acum stau si ma gandesc..se poate intampla ceva grav?!?!chiar nu am absolut deloc experianta...daca aveam inca pe mana putin lichid si apoi am pus mana pe prezervativ..si apoi a avut loc penetrarea care a fost doar o incercare nereusita...am renuntat imediat gandindu ma la consecinte...:|

problema mea este...se poate intampla ceva nedorit?!sa iau pastila de a doua zi...mi am cumparat o...fiind u mi foarte frik si neavand experianta necesara..sau pot sta lina...nici nush ce sa fac..sa iau doar una preventiv...as avea nevoie de un raspuns urgent..pastila se ia in maxim 72 h:|.ajutati ma cu un raspuns!!
1 comentarii
0
27-06-2008, ora 00:00
IulianC
Nu este medic/terapeut
IulianC
Buna timeea1307,

Acel lichid care lubrifiază penisul se numeşte smegma si este secretată de glandele Cowper si nu contine spermatozoizi decat daca prietenul tău nu a ejaculat mai inainte si ia ramas urme de sperma pe uretra.
Deci dacă a fost doar smegma nu ai pentru ce să îţi faci griji :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici