cam cat costa o sedinta de consiliere la psiholog? | Forumul Medical ROmedic

cam cat costa o sedinta de consiliere la psiholog?

24-10-2010
bia_t
Nu este medic/terapeut
bia_t
As vrea sa stiu cam cat costa niste sedinte de consiliere la psiholog, pt ca as vrea sa merg dar nu stiu daca mi-ar permite situatia financiara! Problema mea este ca sunt foarte timida, ba chiar cred ca sufar de fobie sociala si de aceea vreau la psiho. Va rog sa imi raspundeti cei care au fost vreodata la psiholog! va rog mult! Va multumesc!
6 comentarii
0
24-10-2010, ora 18:07
Faravointa
Nu este medic/terapeut
Faravointa
Sfat, economisesti si bani in felul asta.. Ia'ti inima'n dinti..iesi cu un prieten/prietena prin oras si interactioneaza..azi dai un buna cuiva.. maine il intrebi ce mai face.. Nu ai incredere in tine..Am trecut si eu prin asta..app cu cat te stresezi mai mult pe tema asta cu atat devine mai mult o problema.. si nu te apuca sa studiezi atat d amanuntit psihologia k o sa descoperi ca "omul" sufera de mai multe fobii.. complexe.. :) s'ar putea sa iti vina alte idei d acolo :P Iao usor, one step at a time... cat despre psiholog depinde.. eu am platit 50 ron p sedinte.. (alte cauze)..Succes !
0
04-11-2010, ora 20:14
ispirescumirela
Nu este medic/terapeut
ispirescumirela
Buna!
iti recomand eu o doamna psiholog foarte buna si draguta, care o sa te ajute sigur si iti face si reducere.
-*



(*modificat de administrator)
0
05-11-2010, ora 12:30
bia_t
Nu este medic/terapeut
bia_t
din ce localitate?
0
05-11-2010, ora 16:37
ispirescumirela
Nu este medic/terapeut
ispirescumirela
are cabinet in bucuresti si ploiesti
0
05-11-2010, ora 22:17
bia_t
Nu este medic/terapeut
bia_t
mult prea departe de mine. imi voi cauta la mine in oras. multumesc oricum
0
28-11-2010, ora 03:48
psiholog
Nu este medic/terapeut
psiholog
din ce oras esti?iti voi recomanda un coleg in orasul tau
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sandplay: joc sau terapie?
  • ȘedinÈ›ele de psihoterapie sunt mai eficiente dimineaÈ›a
  • Dezvoltarea toleranÈ›ei la anxietate - cheia în reducerea simptomelor tulburării obsesiv-compulsive
  • Identificarea punctelor forte È™i a celor slabe ale psihoterapeuÈ›ilor È™i utilizarea lor ar putea îmbunătății rezultatele pacienÈ›ilor
  • O mai bună identificare a efectelor adverse ar putea îmbunătăți calitatea psihoterapiei
  • Tehnica oglindirii È™i impactul asupra sentimentului de vinovăție
  •