cancer la san?

22-01-2008
elena_bubu
Nu este medic/terapeut
elena_bubu
Buna!Ma numesc Elena am 20 de ani si am nevoie de ajutor!Simt o intepatura in partea dreapta la san!nu e puternicasi si nici permanenta si mai mult simt durere in mana!cate odata imi amorteste toata mana, inclusiv degetele si nu stiu din ce cauza!am fost la doctor si m-a consultat si mi-a zis ca nu e vorba de chisturi dar oricum mie mi-e frica!puteti sa ma ajutati va rog si sa imi spuneti daca poate fi vorba de altceva avand in vedere ca imi amorteste mana!Eu sunt in italia si a nevoie disperata de un raspuns !va multumesc
1 comentarii
0
19-02-2008, ora 00:00
alexandravet
Nu este medic/terapeut
alexandravet
buna elena, eu ce pot sa-ti spun este ca sigur nu este vorba de chisturi cancerosi.Am avut prieteni care s-au confruntata cu microbul cancerului(ca exista si el) dar la tine nu este vb de asa ceva cel putin din ce spui tu.Te-ai masat pe san ar trebui sa simti ceva nodul dar nu este.Durerea poate fi si de la tensiune, stres, etcsi poate fi cauzata si de la oboseala anemie, sau chiar de circulatia proasta a sangelui, Sfatul meu stai linistita ca nu e vb de chisturi sau ganglioni.Dra cand poti sa-ti faci analizele ca poate ai probleme cu altceva sau poate o sa dispara, pa-pa noroc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.