cancer tiroidian

28-01-2008
mocushia
Nu este medic/terapeut
mocushia
Am o cunostinta care dupa ce s-a operat de tiroida(decembrie 2007)a aflat ca era canceroasa si ca ar trebui pana la urmatoarea operatie la care a fost programata tocmai in august;intre timp ar trebui sa urmeze un tratament cu iod radioactiv.Problema e ca nu stie la ce clinici ar putea sa faca acest tratament, deoarece in Bucuresti unde s-a interesat i s-a spus ca nu au timp, sunt prea ocupati, au prea multe programari, acelasi lucru s-a intamplat si cand s-a interesat la clinici din Cluj.M-ar interesa sa stiu date ale cat mai multor clinici din tara care se ocupa de un astfel de tratament.sper sa existe raspuns si la problema mea!
1 comentarii
0
28-01-2008, ora 00:00
batrinue
Nu este medic/terapeut
batrinue
sunt din buc si sunt cam in aceasi situatie diferenta este ca eu ica nu mam operat si am refuzat operatia acum sunt sub tratament naturist mai bine zis ma tratez cu leacuri babesti nu sunt extraordinar de bine dar fata de 2007 iunie sunt mai binisor, am facut analizele la institutul de glande endocrine parhon si nu mi-au dat nici-un raspuns concret referitor la diacnosticul dat doar ca foarte hotarati m-au programat la operatie si am refuzat categoric.vreau sa sti ca este foarte utila intr-o casa carticica lui MARIA TREBEN se numeste FARMACIA DOMNULUI. incearca si aceasta varianta si vei vedea rezultatele.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.