cand vine momentul propriu zis sa facem sex eu ejaculez foarte repede...

22-11-2010
andrei13
Nu este medic/terapeut
andrei13
as vrea sa ma ajutati dak se poate.sunt virgin si eu si prietena mea si am incercat de 2 ori sa fac sex cu prietena mea si de fiecare data aceasi problema.dupa cateva minute de "incalzire" si gesturi.cand vine momentul propriu zis sa facem sex eu ejaculez foarte repede si napucam sa facem nimik.nush care este solutia, dak puteti sa ma ajutati cu ceva sfaturi! multumesc
4 comentarii
0
22-11-2010, ora 21:39
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Draga Andrei, daca ai 13 ani, asa cum sugereaza pseudonimul tau, lasa sexul sa mai astepte si reintoarce-te la masinutele si tractorasele tale. Daca nu ai 13 ani, incearca sa vorbesti deschis cu prietena ta si sa-i explici ca este absolut normal ce se intampla cu tine. Din cauza faptului ca n-ai experienta, fiind super excitat la vederea, mirosirea si atingerea partilor ei intime, este absolut normal sa ejaculezi inainte de actul propriu-zis. Singura solutie este sa incercati pana va iese :) Dupa ce o sa dai cateva "rateuri" :) o sa vezi ca lucrurile or sa se imbunatateasca semnificativ. Iti sugerez inca o practica care s-ar putea sa dea roade: inainte sa te intalnesti cu prietena, ca sa ai cat de cat control asupra situatiei, poti sa te autosatisfaci manual ca sa mai eliberezi din tensiune. In felul acesta poti rezista mai mult alaturi de prietena ta. Dupa ce o sa te eliberezi de o parte din energia ta sexuala o sa vezi ca vei fi mult mai relaxat si sigur pe tine. Ai incredere in tine si nu te descuraja.
0
25-11-2010, ora 02:54
Sandel Sauleanu
Nu este medic/terapeut
Sandel Sauleanu
Ai mare grija, ca o lasi gravida daca nu folosesti prezervativ. Nu sexul o lasa gravida ci ejacularea, chiar daca tie ti se pare ca ar fi fost "afara".
Ionyssa, ideea cu tractorasele mi-a placut foarte mult :) !
0
25-11-2010, ora 17:21
andrei13
Nu este medic/terapeut
andrei13
ms de sfat ionyssa.si apropo nam 13 ani:)))) am 19:)
0
25-11-2010, ora 19:31
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Cu placere :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: