Cand vorba mamei conteaza...

13-07-2017
Ana-
Nu este medic/terapeut
Ana-
Buna,
Am o relatie mai atipica si spun asta pentru ca iubitul meu, la cei 35 de ani ai lui, sta cu parintii. Nu spun ca asta ar fi neaparat o problema., dar cum vi se pare ca primeste mesaje de la mama lui, pe la ora 22-24 in care il intreaba de ce nu merge acasa, sau chiar ii cere sa mearga acasa? Mentionez ca parintii lui nu stiu de existenta mea din cauza numeroaselor certuri pe care le-am avut si pe motiv ca relatia noastra nu merge bine si ca nu vrea sa le dea speranre desarte. Trebuie sa recunosc ca m-am indoit de nenumarate ori ca e numarulul mamei lui. Nu mai vorbim ca de fiecare data cand e in preajma lor evita sa vorbeasca cu mine telefonic sau sa intre in alte detalii.Eu sunt mult prea implicata si nu pot sa privesc situatia obiectiv. E normala o relatie asa?
Multumesc.
1 comentarii
0
14-07-2017, ora 14:06
AdinaAndreea22
Nu este medic/terapeut
AdinaAndreea22
Eu te sfatuiesc sa copiezi numarul pe telefonul tau si sa suni sa vezi daca intr-adevar e mama lui
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul