Capsula de slabit - efecte secundare

03-02-2009
TAVY
Nu este medic/terapeut
TAVY
cine mai a luat aceste capsule si ce efecte secundare are?
8 comentarii
0
01-05-2009, ora 10:57
cisnadioara
Nu este medic/terapeut
cisnadioara
buna iau capsula pentru slabit de doua saptamani dar in ultimele doua zile am dureri mari de cap
0
01-05-2009, ora 11:04
TAVY
Nu este medic/terapeut
TAVY
EU AM LUAT 2 LUNI SI AM AJUNS DE NU MA PUTEAM RIDICA DIN PAT DE DURERE SI AM RENUNTAT
0
01-05-2009, ora 11:07
cisnadioara
Nu este medic/terapeut
cisnadioara
ai avut dureri de cap sau o decadere de calciu
0
01-05-2009, ora 11:10
TAVY
Nu este medic/terapeut
TAVY
AVEAM DURERI DE CAP SI MI-AM FACUT ANALIZE SI MIA IESIT GLICEMIA FOARTE MICA DAR CALCIU BUN
0
01-05-2009, ora 11:19
cisnadioara
Nu este medic/terapeut
cisnadioara
nu stiu ce sa fac sa le mai iau in afara de durerea de cap nam nimic
0
01-05-2009, ora 11:36
TAVY
Nu este medic/terapeut
TAVY
DACA TIAS ZICE SA RENUNTI POATE AI ZICE CA O SPUN DIN INVIDIE DAR EU AM 2 COPII SI MA GINDESC LA EI SI PENTRU NIMIC IN LUME NU LE MAI IAU.DE LUNI MIAM FACUT ABONAMENT LA SALA SI STIU CA E MAI SANATOS
0
01-05-2009, ora 11:42
cisnadioara
Nu este medic/terapeut
cisnadioara
nu asi spune ca din invidie am si eu o fetita de 13 ani si un sot care ma iubeste nu mias risca sanatatea dar daca as sti ca ar fi trecatoare durerile asi continua eu nu vreau sa iau decat o luna
0
17-05-2009, ora 15:43
puful
Nu este medic/terapeut
puful
oameni buni,
Anul trecut - 2008- am ingerat 3 cutii de PASTILE DE SLABIT si am dat jos cam 5 kg. fara efecte adverse.

IN SCHIMB anul acesta am cumparat PASTILA DE SLABIT - 1 CUTIE - iar apoi SUPER SLIM. Nu am avut pofta de mancare DAR STAREA MEA PSIHICA S-A DETERIORAT GROAZNIC : nervi, panica, insomnii ! In plus am vazut un reportaj la Antena 3 - ALERTA - MADE IN CHINA- refuz SA MA MAI DROGHEZ CU CHINEZISME !!
SUBLINIEZ CA SUNT UN STRUT CU STOMACUL- ADICA AM MANCAT SI REGENON - in anii trecuti. Multe farmaciste afirma ca aceste chinezisme sunt o pacoste !! ar trebui sa avem vointa ! Cu mult drag pt. toti rotofeii !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Medicamentele pe bază de plante nu sunt o soluție împotriva obezității
  •