capsula de slabit si reactiile sale adverse

15-10-2008
kovacscarmen
Nu este medic/terapeut
kovacscarmen
am 47 de ani si pina in aprilie 2008 am luat in greutate 94 kg. de la 82-85 kg in 2007.am aflat de aceasta capsula si am incercat-o, care, intr-adevar mi-a 'taiat' pofta de mincare, drept ptr.care azi, 14.10.2008 am 84 kg., lucru care m-a facut f.f.f fericita.acuma pot sa port si eu o fusta, o bluza mai pe corp, nu lunga si larga...sint admirata de colege.intr-adevar am avut reactii adverse-insomnii, palpitatii, transpiratii, dar merita.aceleiasi simptome le aveam si cu 94 kg-chiar mai multe.eram constipata, ma frecam intre picioare, aveam gusa, miini de halterofil, ma dureau oasele cind dormeam noaptea, acuma doar transpiratie instantanee.scaun moale si 2-3 ori /zi chiar, cam asta am avut de spus, mi-a dat incredere in mine si sint f.multumita
4 comentarii
0
15-10-2008, ora 00:00
CIBI CIBI
Nu este medic/terapeut
CIBI CIBI
Ma intereseaza sa stiu cum se numea capsula care te ajutat sa slabesti?
este pe baza de naturale? unde o pot gasi.multumesc.
0
15-10-2008, ora 00:00
kovacscarmen
Nu este medic/terapeut
kovacscarmen
se cheama pur si simplu CAPSULA DE SLABIT, este distribuit de sc ARPFARM srl tel.0752270077, 0723537059 si le-am cumparat de la farmacii naturiste.contine 100% produse naturale-mere, kiwi, nuca koncing, fruct de Garcinia morella etc.este importat din China.succes!
0
16-10-2008, ora 00:00
Adrriana
Nu este medic/terapeut
Adrriana
am folosit si eu aceasta capsula, intr-adevar da rezultate si "taie" pofta de mancare dar dupa aproximativ 3 sapt de administrare mancam o data la 2-3 zile, nu pt ca imi era foame, doar pt ca trebuia. acum am anemie, consultati un medic nutritionist.
0
20-09-2009, ora 10:43
Duenna
Nu este medic/terapeut
Duenna
am citit si eu pe acest forum.eu nu ma regasesc aici ...deloc...am luat aceasta capsula de slabit.de cateva luni bune.sa zic...4 luni si...ma simt ok...am 1.68 inaltime si..in ianuarie aveam aproape 100 kg...treptat treptat...am ajuns la 97.si aici am ramas oscilam intre 96.98 kg...Am inceput s a iau aceasta capsula.nu am avut nici o reactzie... de nici un fel...singurul incovenient l-am avut senzatzia de a bea apa ...la un interval de 5 minute...acum am slabit...am 87 de kg si ma simt excelent.in rest...mananc.cu pofta...!!! asta ma sperie...chiar am pofta de mancare...cu capsula cu tot...dar s a speramm ca va fi bine...mananc foarte multe cereale oare asta sa fie motivul poftei de mancare??? astept raspuns.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Medicamentele pe bază de plante nu sunt o soluție împotriva obezității
  •