carcei la picioare... cand ma trezesc nu imi pot misca picioarele

20-07-2007
ana_maria_
Nu este medic/terapeut
ana_maria_
de aproximativ 1 luna noaptea mi se pun carcei la picioare... este ingrozitor cand ma trezesc si nu-mi pot misca piciorul pt ca ma dor ingrozitor. as vrea sa stiu de la ce apar ei si cum pot scapa de ei?ciudat este ca doar noaptea mi se intampla. va rog frumos sa ma ajutati! va multumesc
3 comentarii
0
20-07-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este nevoie cel putin de un consult şi de o ionogramă completă. Dacă acestea sunt în limite normale, este nevoie de un consult homeopatic.
0
21-07-2007, ora 00:00
ana_maria_
Nu este medic/terapeut
ana_maria_
va multumesc mult
0
21-11-2009, ora 21:48
Felicia Luminita
Nu este medic/terapeut
Felicia Luminita
Buna ziua, v-as ruga sa-mi raspundeti va rog la acest mesaj am 27 de ani si sant fumatoare beau si cafea destul de mult ambele, problema mea este ca de 2 sau chiar 3 saptamani mi se pun rau carcei la picioare seara dupa ce vin de la munca este adevarat port si tocuri dar la servici nu doar de acasa pana la serviciu si invers, intrebarea mea este urmatoarea Pot fi riscata la un atac ischemic cerebral, as dori sa-mi raspundeti ca imi este tare frica am avut un prieten care a murit acum un an de asa ceva nu a stiut ce are si intr-o seara pur si simplu i sau pus rau carcei a doua zi in jurul orei 11 a facut semi pareza l-am dus la spital dar degeaba :(, dupa cateva ore era deja in gasglo 3 nu stiu daca scriu corect si medical dar asa ni sa spus adica in coma de gradul 3 din ce am inteles eu, am inteles ca asa se maifesta asa ceva carcei incepand cu oxigenarea creierului etc. stiti dumneavoastra mai bine vb in cazul fumatorilor, as dori sa-mi spuneti unde ar trebui sa merg si sa-mi fac o analiza ceva sa aflu despre ce este vorba sau ce ar trebui sa fac va multumesc cu mult respect astept un raspuns -
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar cârceii?
  • Cum scapi de cârcei
  •