carol davila vs. fundeni

03-07-2011
ellacry
Nu este medic/terapeut
ellacry
Buna..as dori sa dau si eu la o postliceala..si sunt nehotarata..sa dau la Fundeni sau la Carol Davila..imi place f mult sa lucrez cu oamenii, in spital si cred k este o meserie foarte frumoasa cea de asistent medical..astept sugestii si pareri..va multumesc
6 comentarii
0
31-07-2011, ora 18:38
alexandrav.
Nu este medic/terapeut
alexandrav.
ellacry, pana la urma ce ai facut? :D k vreau si eu sa ma inscriu dar nu stiu unde.
si inca ceva, , , , scoala fundeni este acreditata?
adik diploma. este recunoscuta si in afara ?
0
31-07-2011, ora 20:23
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
@alexandraav...scoala de la Fundeni este ce mai veche din Bucuresti, cu siguranta este recunoscuta si afara.multa bafta...
0
19-08-2011, ora 18:34
ellacry
Nu este medic/terapeut
ellacry
Buna..nu m-am inscris la nici o postliceala..am hotarat sa imi urmez facultatea si as vrea sa plec cu o bursa in strainatate..fundeni e acreditata..carol davila nu este..daca iti doresti sa urmezi o postliceala alege fundeni..multa bafta..
0
27-05-2012, ora 21:22
kikilici
Nu este medic/terapeut
kikilici
buna ziua, as vrea sa dau la postliceala fundeni la asistenti de farmacie. m-ar interesa si pe mine daca are cineva exemple de teste care se dau la admitere. multumesc
0
29-05-2012, ora 21:05
kikilici
Nu este medic/terapeut
kikilici
pentru cine cauta teste admitere si absolvire la postliceala sanitar, cursuri, atlase si tot felul de chestii folositoare din domeniu, intrati pe:
ancuta.ucoz.ro
0
13-12-2012, ora 15:20
testegrila
Nu este medic/terapeut
testegrila
Are cineva testele grila pentru asistenti medicali de pe testegrila.com/teste-grila-asistenti-medicali ??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.