Ce este? imi e frica sa nu se intample ceva rau.

22-09-2018
CosminCos
Nu este medic/terapeut
CosminCos
Buna ziua! Am 14 ani!
Prin primavara nu m-am simtit prea bine si cam de atunci am inceput sa am o chestie ciudata.
Spre exemplu, imi e frica sa nu se intample ceva rau. Spre exemplu am sters niste poze de pe insta, si imi e sa nu se intample ceva rau ca le-am sters, cand le-am avut pe insta nu s-a intamplat nimic rau si acum imi e sa nu se intample ceva rau ca le-am sters.. stiu ca suna ciudat dar aveti vreo idee?
2 comentarii
0
24-09-2018, ora 15:32
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Buna
Tulburare anxioasa atac de panica mergi la un medic psihiatru de copii ai va fi bine
0
27-09-2018, ora 13:02
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Evaluare psihologică la un psiholog clinician cu experiență, iar pe baza rezultatelor vei face psihoterapie sau psihoterapie combinat cu medicație de la psihiatru dacă e cazul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul