ce fel de lapte

25-11-2007
diez
Nu este medic/terapeut
diez
Buna ziua!Am un baietel de 1 an si pana acum i-am dat lapte praf.Am continuat cu lapte de vaca dar nu am mai reusit sa-i fac rost de el.Ce lapte imi recomandati si ce parere aveti de cel la punga.Multumesc!
2 comentarii
0
13-12-2007, ora 00:00
thedream
Nu este medic/terapeut
thedream
buna, si eu am un baietel de 1 an si jumatate, si ii dau de obicei lapte praf nestle junior, dar merge din cand in cand si lapte integral, numai ca eu as prefera sa fie la cutie, deja pasteurizat, adica sa nu necesite fierbere. asa am mai mare incredere, mai ales sa fie si de la zuzu sau fulga, adik pt un copil asa micutz ii trebuie ce e mai bun. de curand am incercat si lapte pe copiii de la 1 la 3 ani, de la parmalat, numai ca e putin cam scump, adik o cutie de 500 ml costa vreo 3.5 ron, dar mi se pare f gustos. dar puteti intreba si pediatrul ce lapte va recomanda, ca sa fie totul mai clar si sa stati linistita ca ce ii dati la mititel e cel mai bun. multa sanatate
0
02-09-2017, ora 14:24
Genyandrey
Nu este medic/terapeut
Genyandrey
Buna ziua.am un băiețel de aproape 5 ani si nu prea mănâncă si este prea slab.e bine daca ias da lapte praf nan3 in loc de lapte la cutie de la magazin plus mancarica.e prea slăbuț pentru vârsta lui
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul