ce inseamna pt femei sa fi bun la pat?

07-03-2009
ruben
Nu este medic/terapeut
ruben
o intrebare scurta si la obiect pentru femei: ce inseamna pentru voi ca un barbat sa fie bun la pat?
5 comentarii
0
07-03-2009, ora 14:26
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Hmmm...probabil ca exista si o parere generala a femeilor despre cum tre sa fie un barbat"bun la pat", dar dincolo de asta cred ca fiecare femeie are particularitatile ei si propria-i conceptie despre cum trebuie sa fie un barbat bun la pat...Cel mai bn ar fi sa-ti intrebi partenera care cum e, in viziunea ei, un barbat bun...
0
07-03-2009, ora 14:30
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
wow.la fel ca si morena cred ca fiecare femeie are conceptia ei despre acest subiect.E foarte simplu:sa te faca sa te simti bine sau mai bine spus f.bine
0
07-03-2009, ora 14:46
Alina18
Nu este medic/terapeut
Alina18
sa aiba grija de mine, cu protectia si cu tot, micsoreaza stressul meu, si iubitul meu are grija sa am si eu orgasm si sa fie bine pentru amandoi. mai ales ca a fost mai greu, el fiind primul si eu ba cu ma doare etc... dar este totul perfect
0
07-03-2009, ora 23:01
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
;))))))))))))) Subliniez si eu cele spuse de fete!!
Din punctul meu de vedere, un barbat bun la pat, trebuie sa fie tandru, dragastos, romantic, sa miroasa frumos, sa puna dorintele partenerei mai presus decat dorintele lui si sa nu termine totul intr-un minut ;))))))))))))))) Ca se destrama totul ;)))))))))))))))) Dar si femeia trebuie sa indeplineasca aceleasi conditii, ca doar trebuie sa fiti amandoi pe aceeasi unda!!Mai putin la ultima fraza ;))
0
09-03-2009, ora 16:07
dear
Nu este medic/terapeut
dear
un barbat trebuie sa stie sa te faca fericita, dintoate punctele de vedere, si sa il tina cit de cit
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Viața sexuală la vârsta a treia
  • Meta-analiză: Sexul înainte de o competiție sportivă nu afectează negativ performanța
  • Sex vs. Gen - Care e diferența dintre cei doi termeni?
  •