ce medicamente trebuesc pentru avort

20-08-2008
fotocita
Nu este medic/terapeut
fotocita
Eu rog frumos doctorii sa-mi spuna ce medicamente trebuesk pentru un avort daca contactul sexual a fost 25 zile in urma dar eu nustiu precis daca e insarcinata, se poate de primit fara de a shti nu e risk de sanatate??? va multumesc anticipat o zi buna !!!
4 comentarii
0
20-08-2008, ora 00:00
danelly_20_2006
Nu este medic/terapeut
danelly_20_2006
de ce nu conultai un medic ginecolg inainte sa incercati ceva pe aks??
0
08-07-2009, ora 22:02
elena_82
Nu este medic/terapeut
elena_82
SA nu faca avort. Eu am vrut sa faca vort, dar acum am un copil minunat de 6 luni si 1 saptamana. Il ador. -
0
22-10-2009, ora 17:26
L.D
Nu este medic/terapeut
L.D
eu zic sa mergeti la un ginecolog pt asta dar inainte ar trb totusi sa faca un test de sarcina sincer nu incercati voi ceva acasa...cat despre cauzele sanatatii.nush ce sa va spun depinde si de medic sa fie bun sa o curete bine dupa avort
0
22-10-2009, ora 17:29
L.D
Nu este medic/terapeut
L.D
cat despre medicamente ti le da medicul cu reteta ca altfel nu stiu dak le poti lua de la farmacie:nu mai stiu cum se numesc medicamentele exact dar indometacin supozitor sigur si ink 2feluri sa nu faca infectie ceva nu luati de capul vostru mergeti la medic ca e sanatatea ei pe primul plan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Unele antibiotice ar putea fi asociate cu creșterea riscului de avort
  • Dureri de burtă după avort - ce e normal și ce nu
  •