ce sanse sunt... daca faci sex la sfarsitul sangerarii (al ciclului)?

05-06-2010
andradax
Nu este medic/terapeut
andradax
Care sunt sansele de a ramane insarcinata daca faci sex la sfarsitul sangerarii(al ciclului) si nu ejaculeaza in tine?
3 comentarii
0
05-06-2010, ora 11:22
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
din nou andrada/livia? serios ai putea sa cauti pe internet sau la biblioteca o carte despre educatie sexuala... cred ca te-ar ajuta foarte mult si ai scapa de multe griji. chiar de anatomie, sau ceva in care explica foarte bine metodele contraceptive si sansele de esuare...
0
05-06-2010, ora 11:26
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
in fine... nu sunt sanse de sarcina in felul asta!
de ce va chinuiti avand contacte neprotejate pentru a fi paranoice apoi???? nu pot sa inteleg. in romania educatia e la pamant in romania... si e vina sistemului
0
05-06-2010, ora 13:35
rrox
Nu este medic/terapeut
rrox
ANDRADAX...imi cer scuze dar te CITEZ.buna ziua.as dori sa stiu si eu care este riscul de a fi insarcinata daca am avut sperma pe mana, m-am spalat cu gel de dus si toate cele si pe urma m-am atins in vagin?
-si acum iar dupa atata timp tot nu ai invatat nimic.Geaninaleabu are mare dreptate.mai puneti mana sa va documentati in legatura cu sexul asta.imi pare rau dar unele fete habar nu au de metode contraceptive dar ele stiu de sex si atat...ca doar placerea e placere ce tre sa mai stim si altele...??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mit: Nu poți rămâne însărcinată în timpul menstruației
  •