Ce stiti despre medicamentul de slabit Slim Ball-Formula?

17-03-2009
stefaniaerciyas
Nu este medic/terapeut
stefaniaerciyas
Buna ziua.As dorin sa stiu despre medicamentul de slabit SLIM BALL-FORMULA 3000 este un produs american pe baza de plante.Eu am incercat toate produsele doar cele pe baza de plante efectul a fost invers m-am ingrasat.Va multumesc
5 comentarii
0
18-03-2009, ora 08:12
stefaniaerciyas
Nu este medic/terapeut
stefaniaerciyas
Buna ziua da am probleme cu tiroida dar m-am gandit ca nu ma poate afecta fiind un produs pe baza de plante.Cu germenii de canepa nu am incercat sincera sa fiu e prima data cand aud, stiam doar de germenii de grau.Va multumesc si va doresc o zi buna
0
18-03-2009, ora 12:45
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Nu mai incercati nimic, si eu sunt in aceeasi situatie de ani de zile si pot sa va garantez ca va ingrasati dupa orice produs.Ganditi-va logic, daca exista un produs revolutionar care sa nu mai ingrase dupa renuntarea la el oare mai erau oameni grasi si obezi in lume?nu, cu siguranta eram toti perfecti.Si nu este adevarat ca nu slabesti daca ai probleme cu tiroida, doctorul chiar te sfatuieste sa slabesti doar ca este mult mai greoi procesul de slabire, mai concret trebuie creat un stil de viata nu o dieta.
numai bine!
0
18-03-2009, ora 12:54
stefaniaerciyas
Nu este medic/terapeut
stefaniaerciyas
Aveti dreptate dar multi nici nu au ambitie, eu sunt foarte comoda.Va multumesc si va doresc o zi buna
0
18-03-2009, ora 14:09
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Si eu sunt extrem de comoda si gurmanda in acelasi timp dar macar am renuntat la a cauta produse miraculoase de slabit.O zi buna si dvs.
0
25-03-2009, ora 14:08
pestisoruldeaur
Nu este medic/terapeut
pestisoruldeaur
Adevarul este k pe piata se gasesc produse miraculoase de slabit, sunt diete minune care chiar ajuta corpul sa elimine tesutul in exces, sunt pastilute magice, sunt elixire miraculoase-da, eu chiar cred k pt fiecare dintre noi exista ceva magic care ar putea sa ne slabeasca dar daca usa mintii noastre sta incuiata cu zeci de mii de lacate, cine sa ne dea si noua cheia potrivita? Drumul catre trupul dorit nu sta in mancare sau in nemancare ci in mintea noastra si voi stiti asta foarte bine. Comoditatea este prima regula de baza intr-un proces de slabit, asta o stiu din " DIETA MINTII " scrisa de Bogdan Tudor. Dupa mine, oamenii grasi sunt oamenii cei mai sensibili de pe pamant. De ce cred asta? Pentru ca si eu am fost gras, chiar foarte gras si ajunsesem sa organizez intalnirea grasutilor anonimi pana cand am dat peste carte si mi-am zis: Daca la varsta mea filozofez despre cum ar trebui sa fie lumea si nu fac nimic pentru mine, viata mea se va topi ca un fulg in multimea de fulgi de zapada si atunci la ce bun toate sentimentele astea de neputinta daca tot nu schimb cu nimic? Mai ganditi-va!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.