Cercetare tulburarea afectiva bipolara | Forumul Medical ROmedic

Cercetare tulburarea afectiva bipolara

03-12-2013
Psiholog Pentilie Marius
Psihologie, Cluj-Napoca
Psiholog Pentilie Marius
Salutari tuturor,
Ma ocup cu cercetarea tulburarii afective bipolare si in special a sistemului de recompensa din aceasta tulburare, deoarece cred ca se pot dezvolta terapii mai eficiente daca se pune accentul pe acest aspect. De aceea am nevoie de ajutorul vostru. Daca ai fost diagnosticat vreodata cu tulburare bipolara, trimite-mi un measaj privat, chestionarele utilizate se pot completa si online. Persoanele care sunt din Cluj, pot veni la cabinet sa completeze chestionarele si vor beneficia de o sedinta gratuita de consiliere. Fiecare participant la studiu va primi rezultatele cercetarii si concluziile care speram ca vor fi de ajutor pentru profilaxia episoadelor depresive sau maniacale. Va multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul