cheaguri de sange | Forumul Medical ROmedic

cheaguri de sange

05-05-2010
Lilush
Nu este medic/terapeut
Lilush
buna ziua. am si eu o problema..destul de mare..am menstruatia regulata..cel putin o aveam. ultima data mi'a venit pe 17 martie..m-a tinut pana pe 22. si mi'a venit abia duminica (2mai) de atunci am dureri groaznice de burta..colici..nu ma pot ridica din pat.si imi curg cheaguri foarte mari de sange..si cand zic mari..sunt foarte mari..am avut intretinut in timpul asta si relatii sexuale neprotejate cu prietenul meu. m-am gandit ca as putea fi insarcinata, si la inceput ca e ciclu peste sarcina..doar ca nu e deloc maroniu..si de 2 zile numai cheaguri asa mari..daca ma poate ajuta cineva cu vreun raspuns..:(
2 comentarii
0
05-05-2010, ora 20:30
PLINA DE VIATA
Nu este medic/terapeut
PLINA DE VIATA
Darga mea Lilush, da chiar ai o problema, te sfatuiesc daca acum esti in perioada ciclului dute urgent la medic, doar el iti poate spune motivele, chiar si recomandarea unor conceptionale iti vor fi de mare ajutor, sanatate multa
0
05-05-2010, ora 20:49
Lilush
Nu este medic/terapeut
Lilush
anticonceptionalele am inceput iar luna asta sa le iau..facusem pauza 3 luni.. iar doctorul meu e la vreo 60 km de mine..in starea asta nu pot sa plec din casa..deci mai trebuie sa astept...multumesc..la fel:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • COVID-19 este asociat cu cheaguri de sânge la nivelul membrelor inferioare, care pot pune viaÈ›a în pericol
  • Ce trebuie să È™tii despre cheagurile de sânge
  • Un studiu oferă noi perspective asupra riscului crescut de cheaguri de sânge la femei
  • Legătura dintre riscul genetic de formare a cheagurilor de sânge È™i utilizarea pilulelor contraceptive
  •