Chisturi pe ambele ovare

27-08-2008
alinacalinciuc
Nu este medic/terapeut
alinacalinciuc
Buna ziua,

Am 25 ani si in urma unui control ginecologic mi s-a spus ca am cate un chist de 5 cm pe fiecare ovar plus o rana pe col si drept recomandare operatie in cel mai scurt timp. In urma unei recomandari am ajuns la domnul doctor Eniu Dan de la Cluj Napoca de care sunt multumita si la care trebuie sa mai merg odata in septembrie. As dori sa aflu daca mai sunt persoane cu situatia mea medicala, cum s-au vindecat si daca au fost tratate de acest domn doctor.
6 comentarii
0
27-08-2008, ora 00:00
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Buna.
Din intamplare il cunosc. Este un om deosebit, un domn tanar, omenos si un profesionist. Nu stiu daca stii dar mai are un frate geaman, Alexandru, tot medic chirurg si tot la Cluj. Li se spune "gemenii chirurgi".
Acum 3 ani a operat o cunostinta de-a mea la san cand medicii din Craiova nu -i mai dadusera prea mari sanse. Este o fericita, s-a vindecat.
Mergi linistita ca esti pe maini de profesionist.
Si eu ma tratez la Cluj si in fiecare an merg acolo la control. Nu am cuvinte sa spun despre personalul de acolo, nu imi ajunge spatiul, atat spun- sunt oameni.
Te pup si sanatate si cand vii de acolo sa ne spui si noua ce ai facut !
0
28-08-2008, ora 00:00
alinacalinciuc
Nu este medic/terapeut
alinacalinciuc
Salut,

Multumesc mult pentru raspuns. Saptamana viitoare ma duc si cand vin inapoi iti scriu sa iti spun ce am facut. Eu sunt din Bacau si doctorii de aici mi-au recomandat operatie insa domnul doctor Eniu cand am fost la primul control nu a pomenit nimic de operatie, poate totusi nu va fi nevoie. Sper ca totul sa fie bine. Multumesc inca odata pentru raspuns.

Te pup si eu.
0
04-09-2008, ora 00:00
alinacalinciuc
Nu este medic/terapeut
alinacalinciuc
Am fost la Cluj la domnul doctor Eniu Dan si m-am convins inca odata ca este un om deosebit. Nu mi-a recomandat operatie ci doar supravegherea chisturilor si mi-a spus ca in cazul in care voi avea un bebe problemele mele se vor rezolva. Oricum era in plan pentru anul viitor asa ca sper in continuare ca ma voi vindeca. Ii multumesc inca odata domnului doctor pentru tratamentul dat acum o luna si pentru toate cuvintele frumoase adresate.
0
09-09-2008, ora 00:00
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Vezi, ti-am spus ca e un domn?
Ce ma bucur, ai grija de tine ca esti foarte tanara!
Tot asa frumos e?
Glumesc!!!!
Te pup!
0
09-09-2008, ora 00:00
alinacalinciuc
Nu este medic/terapeut
alinacalinciuc
Daca stau bine sa ma gandesc, ai dreptate, e frumos la exterior insa conteaza mai mult cum e la interior. Profesionalismul, atitudinea si vorbele frumoase adresate demonstreaza ca si pe interior e frumos.

Ma bucur tare mult ca l-am intalnit si in noiembrie ma duc din nou ca atunci a considerat el ca e bine sa mai fac un control. E un pic cam dificil de mers avand in vedere ca eu sunt din Bacau si el e la Cluj dar merita efortul pentru ca, de exemplu, la prima vizita el a vazut din prima ceea ce la Bacau 2 doctorite nu au vazut.


Te pup si eu.
0
25-03-2012, ora 20:40
mihaeluk
Nu este medic/terapeut
mihaeluk
Va rog sa-mi dati si mie un nr de tel si o adresa de la dr Eniu Dan.Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: