ciclul menstrual

21-12-2010
conteaza
Nu este medic/terapeut
conteaza
ash dori sa-mi zici dk exista cv k sa-mi poata veni ciclul menstrual mai rpd.ashtept rasp multzumesc
4 comentarii
0
22-12-2010, ora 00:22
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Mamaaaa ce exprimare.Intreaba romaneste, poate primesti raspuns.Scuze ca nu m-am putut abtine...
0
22-12-2010, ora 14:03
rotaru marina
Nu este medic/terapeut
rotaru marina
buna ziua, am si eu o intrebare. ultima menstruatie am avut-o pe data de 5.12.2010 iar pe data de16.12.1010 m-a patat era de culare deschisa, ce sa cred am ramas insarcinata...imi doresc mult un bebe.menstruatia urmatoare ar trebui sa-mi vina pe data de 31.12.1010.oare mai vine?cand ar fi bine sa-mi fac un test de sarcina?nu mai suport cafeaua manac dulciuri foarte multe si ma doare capul foarte rau.va rog vreau si eu un raspuns cant mai curand...va multumesc
0
22-12-2010, ora 15:27
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Fa-ti testul de sarcina, de preferabil cu prima urina de dimineata.E posibil sa fi insarcinata si n-ar strica sa mergi la control gineclogic, sa vezi daca totul este bine. Succes!
0
03-01-2011, ora 16:08
rotaru marina
Nu este medic/terapeut
rotaru marina
buna ziua am si eu o intrebare. ultima menstruatie am avut-o pe data de 5.12.2010 iar pe data de16.12.1010 m-a patat era de culare deschisa, ce sa cred am ramas insarcinata...imi doresc mult un bebe. menstruatia trebuia sa-mi vina pe data de 31.12.2010 suntm in data de 3 si inca nu mi-a venit mi-am facut un test de sarcina dar a iesit negativ ce sa cred ??daca se poate as dori si eu un raspuns cat mai repede, va multumesc frumos
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  •