ciroza hepatica umeda

04-04-2010
oleandru
Nu este medic/terapeut
oleandru
Tatal meu, are ciroza hepatica umeda. In spital, doctorul i-a spus ca are putin lichid la burta, dar dupa aproximativ o luna si jumatate de la iesirea din spital, se vede ca a mai crescut putin in volum burta. Bineinteles ca am intrat in panica ! Dupa cate stiu aceasta boala este incurabila ! Am fost cu tatal meu ( 73 ani) sa-i fac si o biorezonanta: printre altele i-a mai gasit si adenom de prostata( cu prostata are programare la iasi pe 12 mai, ptr. analize ). Stiu ca DUMNEZEU poate sa vindece asemenea boala ( boli ), si mai stiu ca EL poate sa vindece si prin oameni, credinciosi cuvantului SAU. Daca este cineva care ma poate ajuta, in privinta tatalui meu, il rog sa o faca. Va multumesc !!!
2 comentarii
0
28-06-2010, ora 10:36
cryss0809
Nu este medic/terapeut
cryss0809
Buna ai incercat sa i administrezi tatalui tau tratamente naturiste?Mama mea are virusul hepatic c si urmeaza tratament naturist se simte f bine iar parametri sant normali ca si viremia.Incearca tratamentu cu aloe vechi de 3 ani sant persoane care sau insanatosit dar desigur cu un regim la sange
.
0
29-06-2010, ora 11:20
oleandru
Nu este medic/terapeut
oleandru
multumesc pentru raspuns; am sa incerc cu acest tratament !!! multa sanatate !!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum contribuie microbiomul intestinal la progresia cirozei hepatice
  •