ciudatenii.cervicala?! sunt un alien!!

13-03-2014
monica7
Nu este medic/terapeut
monica7
am fost diagnosticata cu cervicouncoartrosi...C5 si C6.simteam mereu cum se amorteste cerul gurii, partea stg a fetei durere de ochi, obraz tiuituri in urechea stg..las' ca-mi trece!dar nu...acum nu doar ca ma dor respectivele vertebre f rau dar si umerii si bratele si.simt contractati toti muschi de sub barba ca si cum ma tine de gat ceva..ca si cum as avea o esarfa ce ma strange, , , dar care cedeaza dupa ce rotesc capul!am fost la garda speriata rau ca e inima! acolo dupa ekg si analize tip: enzime ale inimii, timp de protrombina, ldl, hemocrom, potasiemia, sodiu, magneziu seric, bilirubina, glicemia, troponina I serica, fibrinogen, C.PK, got, tgp, azotemia, amilase, APTT, am venit acasa...si continua tot asa...mi-au cerut sa fac analize la tiroidi dar am facut acum exact 1 an...si era totul ok!ce as putea sa mai fac????simt ca si cum'ma strange esarfa' si am vertigini!!sunt un alien!analize bune si stau sa mor. :( cine mai are asa simptmome??
4 comentarii
0
13-03-2014, ora 18:41
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Buna seara!
Ati consultat un neurochirurg???
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
0
20-03-2014, ora 10:52
monica7
Nu este medic/terapeut
monica7
nu...trebuia??
0
20-03-2014, ora 12:29
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Este evident...doar neurochirurgul se ocupa de patologia coloanei vertebrale cervicale.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
0
20-03-2014, ora 15:53
monica7
Nu este medic/terapeut
monica7
ok...multumesc mult doc..o sa iau legatura cu neurochirurgul cat mai repede.va multumesc inca o data!cu respect.M
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.