clinica dezintoxicare

13-03-2018
Mirela111
Nu este medic/terapeut
Mirela111
Buna ziua, consum alcool de 5 ani si vreau sa scap de aceata corvoada. Am auzit ca s-a deschis o clinica rezidentiala privata in Bucuresti, cu o echipa de profesionistii in domeniu. Poate sa imi spuna cineva, ceva despre aceata clinica?
5 comentarii
0
13-03-2018, ora 13:08
claudia414
Nu este medic/terapeut
claudia414
Buna ziua, in aceeasi situatie l-am avut si eu pe fratele meu in varsta de 35 ani, in prezent este internat la o clinica privata din bucuresti, iar rezultatele deja se vad, vreau sa va spun ca clinica este deschisa de curand iar ecchipa este una superprofesionista!!!
1
13-03-2018, ora 17:50
Erika60
Nu este medic/terapeut
Erika60
Buna Claudia!
Am si eu o persoana apropiata care este dependenta de alcool de mult timp. Pana acum a incercat metodele clasice - AA, 12 Pasi - dar din pacate fara sa aiba rezultatul dorit.
Poti te rog sa-mi dai mai multe informatii despre aceasta clinica? Unde este mai exact in Bucuresti? Ce metode de tratament impotriva dependentei de alcool foloseste? Dupa cat timp s-au vazut rezultatele in cazul fratelui tau? ( nu stiu cat poate sta in concediu fara sa isi piarda jobul).
Orice sfat este binevenit. Multumesc frumos!
0
14-03-2018, ora 09:20
claudia414
Nu este medic/terapeut
claudia414
Buna, Clinica se afla in partea de nord al Bucurestiului, iar dotarile sunt de lux, pacienti beneficiind de maximum de discretie si mai ales de tratamentul potrivit pentru dependenta de alcool, i-ti recomand cu drag aceasta clinica si sper sa i-ti fie de mare ajutor asa cum n-e este si noua.Tratamentul nu are legatura cu metodele clasice.se bazeaza pe tratament medicamentos, psihoterapie si alte terapii holistice.Rezultatul in cazul fratelui meu a inceput s-a se vada in 3 zile de la data internarii, i s-a recomandat sa stea minim 14 zile ca tratamentul s-a functioneze, sper din tot sufletul sa rezolvi, iti las un nr de tel 021.371.24.84
1
14-03-2018, ora 10:30
claudia414
Nu este medic/terapeut
claudia414
Buna
0
15-01-2021, ora 18:31
annemaryz
Nu este medic/terapeut
annemaryz
Cum se numește clinica? Numarul nu mai e valabil. Mulțumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.