CM de doua ori intr-o luna.. a mai patit cineva?

29-01-2013
PISYCA
Nu este medic/terapeut
PISYCA
buna.sant noua pe forum si imi doresc tare mult un bebe, problema e ca sant ff confuza, am avut menstra normala pe 1 ianuarie iar pe 29 ianuarie iarasi e putina cantitativ nu mi sa mai intamplat niciodata, am dureri de sani, mie somn permanent si am dureri de cap, am facut un test a iesit negativ e posibil totusi sa fiu insarcinata ???? va multumesc si scuze daca am omis ceva
6 comentarii
0
29-01-2013, ora 14:05
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Dumnezeule...dar cine spune ca menstruatia trebuie sa vina o data pe luna??? Tu vrei un copil dar habar n-ai ce se intampla cu corpul tau?
Un ciclu menstrual normal dureaza 28 de zile! Nu fi confuza, e absolut normal ceea ce ti s-a intamplat.
0
29-01-2013, ora 19:16
PISYCA
Nu este medic/terapeut
PISYCA
iti multumesc oricum pt raspuns, ma asteptam sa gasesc persoane mai intelegatoare parca ai fi o doctorita de la spitalul de stat care de obicei asa trateaza pacientele RECE SCURT SI LA OBIECT mai pe scurt te face sa te simti si prost. oricum am sa fac o vizita la ginecolog asa o sa rezolv problema
0
29-01-2013, ora 19:56
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Tu nu pricepi ca nu ai o problema?
Daca tot te-ai hotarat sa mergi la medic, macar citeste pe net sa vezi si sa intelegi schimbarile organismului pe perioada unui ciclu, macar asa nu te vei simti mai prost decat te-ai simtit acum...

Ps: Sa nu mergi la un spital de stat!
0
30-01-2013, ora 16:25
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
Intamplator, ti-a mai venit vreodata ciclul in viata asta? Aica stii cum se numara zilele? Cand e ovulatia, cum e cu zilele de ciclu?
Scuze pentru rautate dar nu m-am putut abtine
0
31-01-2013, ora 16:23
PISYCA
Nu este medic/terapeut
PISYCA
geaninaleabu vad ca esti atat de inteligenta ca tu stii tot, de asta intra femeile pe acest forum, ca noi celelalte sa primim un sfat nu reprosuri si nu critici din partea ta eu cred ca un om inteligent are rabdare si intelegere pentru toata lumea si poate da dovada si de diplomatie nui asa??? ne mai miram ca doctorii de la spitatele de stat ne trateaza cu indiferenta cand noi oamenii nu santem in stare sa dam macar un sfat fara ca macar sa jicnim oricum eu iti multumesc si apropo ABTINETE...
0
31-01-2013, ora 16:27
PISYCA
Nu este medic/terapeut
PISYCA
PT DANACATALINA da sa stii ca nici nu mam gandit sa merg la un medic de stat din comentariul meu cred ca ai inteles parerea mea despre medicii de la stat..problema este ca alte fete ca si tine nu mi-au spus ca ar fi ceva normal si din contra mi-am spus ca as putea avea o problema medicala de asta am intrat si pe acest forum sa aflu si parerea fetelor de aici.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Ce este ciclul menstrual normal?
  • Fiziologia aparatului genital feminin - ciclul reproductiv
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  • Manifestările comportamentale „dictate” de ciclul menstrual
  • De ce întârzie menstruația?
  • De ce ai menstruații neregulate și ce poți face
  •