Consultatie estetician

25-03-2017
Ioana de Regis
Nu este medic/terapeut
Ioana de Regis
"Consultatia" a fost o mitocanie, de la inceput pana la sfarsit, focusata doar pe colectat bani.
Nu a fost nici pe departe o consultatie. Dupa 5 minute in care a rostit banalitati generale, fara referire la cazul meu, specific, m-a poftit afara, pe usa, cu replica "va mai ajut cu ceva?", vadit iritat de faptul ca mai am intrebari. Desi nu a spus NIMIC care sa ma ajute.
Josnic si nedemn din partea acestui doctor Constantin Stan, care m-a trimis la biserica, sa fac o cerere la Dumnezeu. Asta in loc sa ma consilieze. Cele 2 vorbe scoase de el printre dinti pot fi de oricine citite pe ORICE site, GRATIS. Nu am platit consultatia ca sa fiu trimisa la biserica sau la "fetele de la receptie" pentru lamuriri. Si nici sa fac cunostinta cu orgoliul unui doctor, fie el si "lider de opinie" sau absolvent "magna cum laude". DEZAMAGITOR.
Cum poti consilia, pentru o chestiune atat de sensibila, 10 persoane intr-o ora? De la 16.30 la 17.30!!!
Doar colectarea banilor este drive-ul.
Trebuie sa afle toata lumea.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul