cosuri albe in jurul penisului si pe el

20-05-2009
rokai
Nu este medic/terapeut
rokai
Am 22 ani si momentan sunt plecat din romania, iar aici totul se face numai prin asigurare medicala in rest este foarte costisitor, nu as fi recurs doar la o convorbire pe forum.
Am prietena de ceva vreme si folosim anticonceptionale dar de vreo 3-4 saptamani incoace mi-au aparut pe penis si in jurul lui niste cosulete albe ca niste pucte de grasme, dar am incercat sa le sparg si nu a curs decat sange... prietena mea are asigurare aici si a fost la control sa vedem daca are si ea ceva, banuiesc ca era transmisibil. dar a doctorul nu i-a gasit nimica ei.
Daca s-a mai vorbit acest lucru imi cer scuze ca nu am acordat destul timp unei cautari amanutite.

Multumesc anticipat!
3 comentarii
0
20-05-2009, ora 22:57
iuliutz
Nu este medic/terapeut
iuliutz
Dau acele cosulete vre-o senzatie de mancarime sau altceva?
S-a marit numarul lor sau dimensiunea?
Pe penis, unde au aparut? La baza, la cap? pe scrot, pe preput, sub el?
Cu cat mai multe detalii, cu atat mai bine
0
24-05-2009, ora 15:09
rokai
Nu este medic/terapeut
rokai
Aceste cosuri in ultima vreme s-au mai marit si sau mai si inmultit.
Senzatie de mancarime nu imi dau decat cosurile din jurul penisului ( cele din zona parului pubian) cele de pe penis nu am nici o senzatie diferita este ca si cum nu ar fi acolo.
Cosurile sunt pur si simplu pe exterior nu pe interiorul pielitei, nu pe cap, nici in jurul lui sau la baza capului, nici pe scrot nu am ci doar pe penis si in jurul lui pe unde este parul pubian.
0
13-07-2010, ora 07:32
robertnarcis
Nu este medic/terapeut
robertnarcis
Si eu am aceeasi problema ca rokai. si la baza, la cap? este grav vreau un sfat urgent daca se poate :|!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Vaccinul pentru cosuri (autovaccin acnee)
  • Coșuri pe fese - cauze și tratament
  •