cosuri care ma mananca foarte tare

08-12-2008
costea alin
Nu este medic/terapeut
costea alin
de la o vreme mi-au aparut niste cosulete asa le numesc eu dar ma maninca foarte tare sunt rosii cam cat o samanta de f.s. tari si cand le storc iese numai apa acum au aparut 2 si pe p...s inca un amanunt unde lucrez eu se lucreaza numai cu carne de pui are vreo legatura?si spunetimi va rog ce tratament ar trebui sa iau. Va multumesc
11 comentarii
0
08-12-2008, ora 18:06
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Ce inseamna f.s.?
0
08-12-2008, ora 19:07
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Dl doctor, am mai vazut aici pe forum ca spunea cineva de cosuri ca f.s adica sunt ca si semintele de floarea soarelui, ca marime si ca aspect probabil, eu n-am mai auzit de asa ceva dar se pare ca exista!!
0
10-12-2008, ora 18:20
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
ali39, multumesc pentru traducere, insa tot nu inteleg ce inseamna "rosii cam cat o samanta de f.s. tari" !!!
Floarea soarelui este rosie ???
0
11-12-2008, ora 10:34
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Buna ziua dl.doctor !
Pai, nici el nu s-a exprimat prea bine, nu explica cum trebuie ca sa intelegem mai bine.
Eu cred k e vb de niste cosuri mari si tari cu o dimensiune asemanatoare unei seminte de floarea soarelui dar de culoare rosie. Poate asta a vrut sa spuna !
Zic si eu, dumneavoastra ce parere aveti ?
0
11-12-2008, ora 18:35
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Asa parca are un inteles! Dar tu, ali39 esti translatorul lui costea alin, sau sunteti una si aceeasi persoana ??
Oricum, cred ca costea alin are un prurigo acut datorat probabil unor piscaturi de purici.
0
12-12-2008, ora 03:08
inzaghi9
Nu este medic/terapeut
inzaghi9
Buna seara dl.doctor ! Va rog ajutati-ma cu o parere.In urma cu o zi am facut sex neprotejat cu prietena mea cam de vreo 2-3 ori iar dupa am fost la solar.Cand am ajuns acasa m-am pus sa fac un dus si am observat ca am "varful capului penisului rosu".Posibil sa fie si de la solar sau de la sex? Nu am mancarimi sau ceva de genu doar ca ma deranjeaza ca am varful capului rosu.Cand ejaculez simt un pic de usturime doar atat in rest e ok.E prima data cand mi se intampla asa ceva.Astept un raspuns va rog.Multumesc anticipat.O seara placuta !
0
12-12-2008, ora 11:51
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Nu dl doctor, nu sunt costea alin, eu sunt femeie, Alisia e numele meu . Nu sunt translatorul lui dar m-a interesat subiectul si am mai vazut un comentariu despre niste cosuri f.s. si acolo am citit ce inseamna.Am zis sa-l ajut putin ca are nevoie de ajutorul dvs. si nu s-a exprimat bine.
Sper ca nu v-a deranjat !
Si daca citeste mesajul dvs. ar face bine sa isi ia un tratament adecvat, asta daca il mai intereseaza !
Va doresc o zi buna !
Alisia
0
13-12-2008, ora 10:23
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
ali39, nu m-a deranjat ajutorul dvs. Am glumit !
O zi la fel de buna!
0
13-12-2008, ora 10:41
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
inzaghi9, roseata poate fi de la solar doar daca te-ai expus nud si ai circumcizie. In caz contrar, poate fi de la cele 2 (sau 3 ?) partide de sex.
0
14-12-2008, ora 10:51
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Azi sa aveti o zi si mai buna, dl. doctor si de acum incolo si mai bune sa va fie zilele !. Sarbatori fericite si La multi Ani !
Ma bucur sincer ca ati glumit!
Alisia
0
15-12-2008, ora 18:26
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Vaccinul pentru cosuri (autovaccin acnee)
  • Coșuri pe fese - cauze și tratament
  •