Cum aflu daca nu iau un produs contrafacut?

20-10-2008
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
As vrea sa stiu de la cine a mai folosit super-slim pt slabit, care este culoarea celor originale.Eu iau de 3 zile, ma simt ok dar ale mele au culoarea aurie, pe net am vazut ca se vand culoarea verde.Ale mele sunt din farmacie.Cum aflu daca nu iau un produs contrafacut?Ma poate ajuta cineva?
multumesc
5 comentarii
0
03-03-2009, ora 20:19
NEVASTUICA
Nu este medic/terapeut
NEVASTUICA
AM CITIT APROAPE TOT CEEA CE A APARUT IN LEGATURA CU CAPSULA DE SLABIT.MA BUCUR PENTRU CELE CARE AU AVUT REZULATATE, DAR AM O MARE INTREBARE CE VARSTA AVETI, VOI CELE CARE ATI OBTINUT CEEA CE ATI DORIT URMAND ACEASTA CALE :CONCRET EU AM 48 ANI SI AM LUAT INCET SI SIGUR CAM 10 KG IN ULTIMII 5-6 ANI, DESI APROAPE CONSTAT AM URMAT UN SOI DE DIETA, MAI EXACT AM INCERCAT SA URMARESC ATENT CE MANANC, SA NU FAC EXCESE.MAREA MEA PROBLEMA E CA NU MANANC DIMINEATA SI MANANC SEARA IN JUR DE 20.30, CAND AJUNG ACASA.
OARE AS PUTEA SA SLABESC CU PASTILELE ASTEA.LA VARSTA MEA?
0
05-06-2009, ora 00:12
Ioana221
Nu este medic/terapeut
Ioana221
Eu am cumparat astazi super slim de la plafar ambalajul este verde, sunt importate de o firma din pitesti. O sa incep de maine tratamentul... M-am cam speriat cand am vazut posturile de pe cateva forumuri in legatura cu reactiile adverse ale super slim. Dar tind sa cred ca reactiile adverse urate vin de la pastilele contrafacute...Probabil daca sunt din farmacie sunt ok...chiar nu stiu ce sa zic...macar au ajutat la ceva?

pt NEVASTUICA
se pot folosi de persoana intre 16-65 de ani :) asa ca...mult succes
0
31-07-2009, ora 21:34
jerky
Nu este medic/terapeut
jerky
este f bun eu am 32 de ani si am slabit 16 kg in 3 luni
0
31-07-2009, ora 22:08
ella2008
Nu este medic/terapeut
ella2008
jerki la cate zile sa vazut efectul?
Eu iau de 5 zile si nu am dat jos decat 1 kg si maninc numai fructe si beau apa 2 l, sunt dezamagita cand am vazut pe forum ca la unele pers a avut efect mai mmare 3 kg pe sapt
0
24-09-2009, ora 13:44
iony_scumpik18
Nu este medic/terapeut
iony_scumpik18
Acum o luna si ceva in urma, mai exact pe 4 august am inceput o cura cu acele capsule de slabit super slim, cumparate de la farmacie, iar pe dat de 4 sptembrie am terminat, dar pot sa va spun ca mai ales in primele doua saptamani chiar am avut unele simptome precizate in prospect:palpitatii puternice, ameteli, slabiciune, dar dupa aceste doua saptamani m-am simtit normal, dar pofta de mancare nu a existat nici o clipa, mancam doar asa, ca sa nu mor de foame, fara tragere de inima, mai mult din obligatie.Si sincer va spun ca am slabit 11 kg, in toata aceasta perioada.Acum urma acel procedeu de rarire a pastilelor, una la doua zile, pentru mentinerea greutatii obtinute si am comandat super slim de pe net.Pretul este acelasi cu cel de la farmacie, dar mie mi s-a parut mai comod o comanda on-line, eu fiind de la tara si nu avem in sat o farmacie.Acestea nu au nici un fel de simtome, nici ameteli, nici palpitatii, nici stare de slabiciune, dar ma incurajez cu ideea ca probabil organismul meu a invatat tehnica acestor pastile, dar de ce pofta de mancare este de nedescris, din acest punct de vedere chiar nu au nici un efect.Ma gandesc la acelea contrafacute, daca am avut parte de o asemenea plasa???Folia este argintie cu scris verde inchis, in chineza, doar, , SUPER SLIM, , e scris in engleza, iar capsulele sunt verde cu alb si praful acela din interior e maroniu deschis.Imi poate raspunde cineva care stie cum stau lucrurile sau poate ca a mai trecut prin asemenea situatii.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.