cum se elimina sau cum se poate trata un cheag de sange din interiorul penisului | Forumul Medical ROmedic

cum se elimina sau cum se poate trata un cheag de sange din interiorul penisului

25-07-2013
ionishka
Nu este medic/terapeut
ionishka
buna ziua, am un prieten in varsta de 32 de ani care a suferit un accident de masina si sa lovit in zona intima. in urma unui control medical sa stabilit ca are un cheag de sange in interiorul penisului. medici iau recomandat operatie dar ii este frica sa se opereze. ati putea sa imi spuneti cum se poate trata fara operatie? va multumesc
2 comentarii
0
26-07-2013, ora 11:27
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
medicii stiu mai bine, poblema e grava si nu cred ca exista pastile ptr asa ceva!
0
03-04-2015, ora 15:46
giovane
Nu este medic/terapeut
giovane
Buna ionishka cum a rezolvat prietenul tau eu mam lovit la bicicleta la 16 ani am facut cheag de sange partea dreapta penis nu am fost la doctor a ramas asa acum am 43 am avut pana acum o viata plina de sex nu am avut probleme iar acum am dureri probleme prietenu tau a gadit tratament.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • COVID-19 este asociat cu cheaguri de sânge la nivelul membrelor inferioare, care pot pune viaÈ›a în pericol
  • Ce trebuie să È™tii despre cheagurile de sânge
  • Un studiu oferă noi perspective asupra riscului crescut de cheaguri de sânge la femei
  • Legătura dintre riscul genetic de formare a cheagurilor de sânge È™i utilizarea pilulelor contraceptive
  •