Cunnilingus (stimulare cu limba)

23-01-2010
Valentin 27
Nu este medic/terapeut
Valentin 27
vreau sa stiu cati baieti au dat limbi partenerei si cum sau simtit ele.prietena mea nici nu vroia sa auda dar dupa ce am atins himenul cu limba iam produs un orgasm cu urlete
6 comentarii
0
24-01-2010, ora 22:53
Pitagora
Nu este medic/terapeut
Pitagora
Esti sigur ca despre himen era vorba?
0
25-01-2010, ora 18:05
Valentin 27
Nu este medic/terapeut
Valentin 27
Sint sigur ca despre himen este vorba. Am studiat sa i-mi dau seama dece si ce ii provoaca placeri inedite.
0
31-01-2010, ora 16:11
Pitagora
Nu este medic/terapeut
Pitagora
Ok, desi am dubii mari ca despre asta este vorba, o sa te cred pe cuvant. Totusi nu inteleg care este intrebarea ta? Ce doresti sa aflii? Cati barbati fac sex oral partenerelor si cum se simt ele?
0
05-02-2010, ora 16:20
bibi23
Nu este medic/terapeut
bibi23
este adevarat, este o placere inedita. insa eu consider ca gura a fost creata cu alta functie... aceea de a vorbii, manca, bea.. nu pentru sex.

cat despre cati baieti fac asta, in general baietii care au foarte mare incredere in prietenele lor, si mai ales care sunt virgine, pentru ca nu ar accepta sa faca asta unei fete care a mai avut nu stiu cati parteneri sexuali inainte de el, sauuu baietii care asteapta acelasi lucru din partea prietenei. :]
0
05-02-2010, ora 16:24
andra1010
Nu este medic/terapeut
andra1010
Ma indoiesc ca i-ai stimulat himenul. Poate despre clitoris este vorba. Si da, femeile care au parte de sex oral din partea partenerului se simt foarte bine, si se poate ajunge cu usurinta la orgasm(clitoridian) daca stii cum se face;)

Succes!
0
16-03-2010, ora 04:35
Chifor Cristina
Nu este medic/terapeut
Chifor Cristina
nu este adevarat la majoritatea femeilor le face placere si barbatii fac sex oral femeiilor nu numai daca au avut un singur partener...poti sa ai 1000 inaintea lui daca lui ii face placere si se simnte bine o va face fara a sta prea mult pe ganduri..intradevar andra are dreptate este o placere foarte mare atat ptr cel care face cat si ptr cel care primeste. si in general o fac toti cei care au o exprienta in a face dragoste cu partenera sa, si sunt lipsiti de orice inhibitii. helooo nu mai traim in vremurile bunicii.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tipuri de orgasme
  •