cunoasteti cabinete ginecologice bune in Bucuresti?

22-01-2008
carmenpr
Nu este medic/terapeut
carmenpr
am si eu nevoie de o recomandare..as dori sa stiu daca cunoasteti cabinete ginecologice bune in bucuresti, medici pe care mi puteti recomanda si cam cat costa o consultatie...multumesc mult!
3 comentarii
0
22-01-2008, ora 00:00
vali_valiy
Nu este medic/terapeut
vali_valiy
Depinde unde vrei sa te duci.Dak vrei la un cabinet particular nu stiu sa iti recomand unul anume, am auzit k toate sunt dotate cu aparatura moderna insa nu stii c fel de doctori sunt.Eu merg la o policlinik p calea dorobanti, nu este particulara, insa am o doctora super.Policlinica s numeste CDT Dorobanti iar doctora:Panoiu Iunona.Si nu platesti consultatia dak ai trimitere de la medicul de familie.Dak vrei t poti duce oricand.Bafta!
0
22-01-2008, ora 00:00
carmenpr
Nu este medic/terapeut
carmenpr
mercic mult vali...vreau sa merg cat mai urgent si nu am cum sa fac rost momentan de o trimitere de la medicul de familie...banuiesc ca sunt insarcinata si as dorii confirmarea unui medic.
0
27-02-2008, ora 00:00
karroly
Nu este medic/terapeut
karroly
Cel mai bun din tara este dr BADEA si il gasesti la spitalul Municipal ( crede-ma pe cuvant e nemaipomenit )
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Consultatiile medicale - Vizitele la medic
  • Cat de des trebuie sa merg la medic in timpul sarcinii?
  • Semne și simptome care necesită un consult ginecologic
  • Top 10 sfaturi oferite de ginecolog
  • Controlul ginecologic la virgine - ce trebuie să știi
  •