datorita carui fapt se opreste?

04-09-2011
asis
Nu este medic/terapeut
asis
buna ziua, am 18 ani si am un prieten de cateva luni...ne-am inceput viata sexuala dar de 3 ori s-a intampla ceva...mai ciudat.Eu nu am experienta in domenuil asta dar totousi mi s-a parut usor deplasat.El a avut o prietena 7 ani, are 23 de ani acum si a ramas intr-un fel traumatizat, dezamagit in urma relatiei.De cateva ori am facut dragoste, la inceput era bine apoi dintr-o data n-a mai putut (in timpul actului sexual dupa aprox 1-2min)deoarece penisul nu mai era in erectie.de ce?el zice ca nu i s-a mai intamplat decat cu mine.Chestia asta imi da de gandit.Mie-mi zice ca nu stie carui fapt se datoreaza..dar nu cred.mi-a zis o data ca el era obisnuit doar cu o singura femeie...nu stiu e se intampla cu adevarat...poate stiti voi
5 comentarii
0
04-09-2011, ora 12:55
elisabeta11
Nu este medic/terapeut
elisabeta11
...Probabil nu e suficient de atras de tine...
0
04-09-2011, ora 13:09
asis
Nu este medic/terapeut
asis
nu stiu si crede-ma m-am gandit si l-am intrebat...doar ca zicea ca si-a pierdut concentrarea...nu inteleg...poate un medic ar sti
0
04-09-2011, ora 18:39
elisabeta11
Nu este medic/terapeut
elisabeta11
stii cum e cu toata treaba asta? NU are nevoie de nici-o concentrare...daca te iubeste si vrea sa fie cu tine e suficient.. Ceea ce face da dovada de lipsa de respect fata de tine zicandu-ti" ca sufera din cauza fostei sau ca nu se mai poate concentra" is niste prostii
Cand termini o relatie o lasi cu totul in trecut si mai ales cand incepi o noua relatie... Poti incerca orice daca nu merge, nu merge...problema e a lui nu a ta asa ca gandeste-te la ce e bine pentru tine daca el nu se gandeste
0
04-09-2011, ora 18:40
elisabeta11
Nu este medic/terapeut
elisabeta11
...nu stiu ce ti-ar putea spune un medic...nu cred ca e o problema de ordin medical
0
04-09-2011, ora 19:44
asis
Nu este medic/terapeut
asis
poate ca ai dreptate...doar ca de ce acum dupa mai mult timp.o sa ma gandesc.oare sa pun punct relatiei din cauza acestui fapt?sa nu regret mai trz.nusj.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.