de cativa ani am probleme cu penisul

26-12-2009
Korn
Nu este medic/terapeut
Korn
De ceva vreme, chiar ani, am probleme cu penisul. La inceput credeam ca asa trebuie sa fie, dar odata cu avansarea in varsta mi-am dat seama, ca totusi ceva am. fie boala de penis, fie ceva legat de metabolismul meu.
Am varsta de 20 ani, peste o luna fac 21, si problema consta in grosimea si forma penisului. Daca la foarte multi penisul e drept sau curbat, cu capul in sus, la mine e exact invers...se curbeaza in jos, in timpul erectiei. De grosime, ce sa mai zic.ori e boala, ori fiindca sunt mai slab ptr varsta de 20 ani.app 60 Kg...e chiar subtire. Plus ca pe penis am acele celebre bubite albe, care am inteles ca nu reprezinta niciun pericol O alta problema la penis, e ca in timpul erectiei, sub pielea capului am o anumita vascozitate alba. Nu stiu ce e., Spuneti-mi si mie ce sa fac, eventual voi face o poza pe care o voi da doar celor care o cer...
Multumesc, o zi buna si sarbatori fericite.

ps: nu am intretinut relatii sexuale pana acum. nici nu prea am cum cu problemele care le am :)
3 comentarii
0
26-12-2009, ora 20:47
nosense
Nu este medic/terapeut
nosense
du-te si fati ceva teste sunt prea multe pe penisul tau sa zic asa :)
0
27-12-2009, ora 11:23
dr.emanuel
Nu este medic/terapeut
dr.emanuel
probabil ca secretia de care zici este smegma. du-te la urologie caci iti vor rezolva acolo problema
0
11-02-2012, ora 12:56
bogdan33y
Nu este medic/terapeut
bogdan33y
buna ziua domnule doctor am inteles cu bubitele acelea albe dar mai am si eu o problema. nu pot sa explic dar va dau un link de poza http://en.wikipedia.org/wiki/Fordyce%27s_spot am asa ceva mea aparut de 2 zile si mai am o problema pe capul penisului nam bube albe dar meau aparut niste bubite rosi numar de 3 si arata ca cum ar crapa piele ce pot sa fac ? app am 15 ani
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •