de ce cand ejaculez imi apar pete rosii?

01-03-2009
sergiuxxx
Nu este medic/terapeut
sergiuxxx
Cind ejaculez, pe corp imi iese niste pete rosii si ma scarpina ce poate fi asta ?
3 comentarii
0
01-03-2009, ora 16:15
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Petele apar imediat? Daca igiena este impecabila, atunci trebuie sa eviti sa ejaculezi asa cum ai spus, s-ar putea sa prezinti "un fel de" intoleranta!
0
02-03-2009, ora 13:03
sergiuxxx
Nu este medic/terapeut
sergiuxxx
Mi sa spos ca poate fi si alergie ca am mai avut asemeanea cind intru in contact cu praful si la ora de educatie fizica... Dar prezinta ceva perikol ?
0
02-03-2009, ora 16:42
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Cel mai bine ar fi, sa mergeti la o clinica unde sa va faceti niste teste alrgologice. Apoi, in functie de substanta la care sunteti alergic, veti urma indeaproape, o schema terapeutica pentru desensibilizare.
Pana atunci, incercati sa va dati seama la ce substanta sunteti alergic (va puteti da seama si prin stranuturi repetate) si sa o evitati.
Puteti, de asemenea, sa beti un ceai de coada soricelului, are proprietati antihistaminice naturale.

Numai Bine:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce mă mănâncă pielea? (cauzele pruritului)
  • O cercetare recentă dezvăluie structura receptorilor care determină mâncărimile pielii
  • Uleiul de lavandă ar putea fi răspunsul la tratamentul mâncărimii pielii
  •