de ce imi intarzie menstruatia?

02-02-2010
countesa
Nu este medic/terapeut
countesa
am nascut in septembrie 2009 al 2-lea copil.nasterea a decurs bine bebe este sanatos.am avut prima menstruatie normala dupa sarcina in 20.11.2009.de atunci nu am mai avut decat 2 scurgeri de culoare maro.am fost la ginecologul meu m-a consultat si mi-a dat Duphastru H noua bucati, 3x1 pe zi.si a spus sa astept dupa aceea 14 zile si imi va veni.ei bine inca nu mi-a venit.mi-am facut un test de sarcina in data de 01.02.2010 si a iesit negativ.oare ce se intampla?
2 comentarii
0
02-02-2010, ora 12:46
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Problema dvaostra se poate regla foarte usor cu ajutorul homeopatie si foarte greu si cu riscuri mari cu ce v-a dat acel ginecolog. Mergeti la un medic homeopat adevarat si va veti convinge de acest lucru. Un singur remediu homeopat de 6 lei dat o singura data poate readuce mentruatia daca medicul alege remediul potrivit dvoastra.
0
03-02-2010, ora 14:47
countesa
Nu este medic/terapeut
countesa
multumesc pt.raspuns.am sa consult un medic homeopat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: