de ce mereu cand imi vine menstruatia imi curge foare mult sange si cheaguri?

17-05-2006
karynaangel
Nu este medic/terapeut
karynaangel
de ce mie mereu cand imi vine menstruatia imi curge foare mult sange si cheaguri?
si ma tine cel putin 7 zile.
5 comentarii
0
18-05-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Mai mult ca sigur din cauza particularitatilor tale biologice si hormonale
0
29-06-2009, ora 13:49
iully
Nu este medic/terapeut
iully
Am 22 ani si un ciclu f neregulat.As vrea sa stiu daca este normal ca menstruatia sa dureze 7-8 zile.Si inca ceva: e normal ca dupa postinor sa dureze mai putin menstruatia sau e ceva alarmant astept raspuns va rog
0
09-09-2009, ora 21:07
tomaela
Nu este medic/terapeut
tomaela
Buna seara! Am si eu nevoie de niste lamuriri:am un ciclu neregulat de 22-24 de zile si in prima si a 2 a zi de menstruatie am niste sangerari destul de mari si cu multe cheaguri, apoi in ziua a 3 a se reduce destul de mult fluxul pentru ca in ziua a 4 a sa mai fie chiar foarte putin sau deloc;mentionez ca in fiecare luna la menstruatie ma anemiez destulde tare; va rog sa imi ziceti ce ar trebui sa fac?
0
13-09-2009, ora 00:05
alexxy_a
Nu este medic/terapeut
alexxy_a
N-ar strica un consult de specialitate.
0
11-02-2012, ora 09:00
loreana22
Nu este medic/terapeut
loreana22
buna.am 22 ani si de ceva timp cind imi vine menstra am si cheaguri maricele de singe.in special noaptea si doar atunci cind ma scol din pat dureri tot atunci, dar suportabile.ciclul dureaza aproximat 5 zile.va rog un raspuns.mersi anticipat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul