De ce nu i se scoala? imi da cineva un sfat? | Forumul Medical ROmedic

De ce nu i se scoala? imi da cineva un sfat?

08-02-2012
Ioana4ever
Nu este medic/terapeut
Ioana4ever
Buna, in urma cu ceva timp..mi-am inceput viata sexuala cu noul meu iubit...problema e ca nu i se scoala...la inceput am crezut ca e din cauza emotiilor etc...si nu am zis nimik..a doua oara la fel..a treia oara din nou..si l-am intrebat care e problema...sunt oare eu de vina?? pt ca ma simtea-am prost..mereu cred ca eu sunt de vina...i se scoala foarte greu...si la primu numar si la al-doilea..+ al trei-lea..el are 31 de ani..mi-a spus ca nu a mai patit asa ceva dar mi-a dat de inteles ca eu nu am nici o vina..:( ce pot sa cred?? sau ce as putea face???
6 comentarii
0
09-02-2012, ora 00:09
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
V-am răspuns prin mesaj privat. Îl puteţi deschide dând click în colţul din dreapta sus, acolo unde scrie "Modificaţi profilul dv".
0
09-02-2012, ora 00:34
Ioana4ever
Nu este medic/terapeut
Ioana4ever
Multumesc..dar nu cred ca va merge la medic..din pricina ca sustine ca nu i s-a mai intamplat asa ceva niciodata!!!
0
13-02-2012, ora 18:54
marian88
Nu este medic/terapeut
marian88
buna seara, si eu am aceeasi problema, sunt cu o fata de o luna si jumatate si nu am reusit decat o singura data s-o facem, in rest...nu pot sa inteleg ce se intampla..imi intra f rar in erectie, am mai avut problema asta la vreo 2, 3 fete, doar ca acum abia mai reusesc, nu pot sa inteleg ce se intampla:(
0
16-02-2012, ora 03:15
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
posibil sa te fi masturbat in trecut cam des... sau ai emotii.. ca vrei sa iasa totul bine
0
16-02-2012, ora 15:19
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Se scoala greu numai cand trebuie sa faceti ceva sau in general?
0
17-02-2012, ora 13:52
marian88
Nu este medic/terapeut
marian88
pai din ce am observat, cu ea abia se "scula" dar am observat ca nici in timpu zilei cum se mai intampla din senin cum pateam acum cateva luni sa zic, o sa ma duc la un control sa vad exact ce se intampla
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: